Ši mokytoja vaikams neužduoda namų darbų: dėl to sulaukia ir smerkimo

Vidurinės mokyklos anglų kalbos mokytoja socialiniame tinkle išreiškė savo požiūrį į vaikams skiriamus namų darbus. Ji jų visiškai neužduoda, nes nori vaikams suteikti daugiau laiko, tačiau tokį jos sprendimą palaiko toli gražu ne visi.

Ši mokytoja vaikams neužduoda namų darbų: tai supranta ne visi (nuotr. Instagram)

Courtney White iš Teksaso sako, kad pagrindinis dalykas, dėl kurio ji savo mokiniams neskiria namų darbų, yra tai, kad ji nori, jog jie ilgiau galėtų būti tiesiog vaikais.

„Aš prisimenu save, kai buvau mokinė ir bandžiau žongliruoti visais dalykais. Tai buvo tikrai be galo sunku“, – sako 27-erių mokytoja iš Teksaso.

Ji vardija, kad mokiniai turi ne tik mokosi mokykloje, bet ir lanko įvairius būrelius, repeticijas, sporto treniruotes. Kai kurie turi rūpintis savo broliais bei seserimis, nerimauti, ar šiandien namuose turės, ką valgyti. Todėl siekdama bent šiek tiek palengvinti mokinių gyvenimą ir skirti jiems papildomo laiko visiems dalykams, ji neskiria namų darbų, rašoma insider.com.

„Nėra įrodymų, kad dėl namų darbų jie taps geresniais mano klasės mokiniais. Jei nuoširdžiai pakalbėsite su vaikais, jie pasakys – aš tai suradau „Google“, aš nusirašiau atsakymus iš draugo. Jei namų darbai nebuvo daromi prasmingai, tai tikrai neatitinka tikrojo tikslo“, – neabejoja ketverius metus mokanti Courtney.

Ši mokytoja vaikams neužduoda namų darbų: tai supranta ne visi

Vietoj to ji sutelkia dėmesį į laiką klasėje, stengiasi mokyti efektyviai, diskutuoti su mokiniais. Ji pabrėžia, kad jei vaikai patys nori užduočių namuose, ji jas duoda, tačiau prievarta nieko daryti neskiria.

REKLAMA

Nemažai žmonių sako, kad Courtney yra verta metų mokytojo apdovanojimo, kad tokių mokytojų turėtų būti daugiau. Tačiau jos idėją neskirti namų darbų palaiko ne visi. Ne vienas sako, kad ji yra tinginė, neruošia mokinių tikram gyvenimui, neįsitikina, ar vaikai tikrai mokosi:

„Buvau šokiruota, kad žmonės gali taip galvoti. Mano galva, jei aš jiems skiriu namų darbų, kada jie turi laiko būti vaikais? Kada jie turi laiko atsipalaiduoti? Juk kai suaugę grįžta iš darbo, jie nori ramiai būti namuose, atsipalaiduoti, užsiimti mėgstamomis veiklomis.

Daugelis tėvų net neįsivaizduoja, ką patiria jų vaikai, jie su jais nesikalba, nesidomi jų emocine sveikata. Aš nežadu nieko keisti ir toliau neužduosiu namų darbų, nes noriu, kad jie mėgautųsi vaikyste ir paauglyste. Kiek tai yra įmanoma.“


Rašyti komentarą...
A
Ale va
2020-11-23 14:00:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mokytojos veiksme yra racijos.Man gerai seksi mokslas ,nuo manęs daug kas nusirašinėjo. Namų darbus daugiausiai padarydavau per pertraukas..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų