Moteris vaikystėje užsikrėtė mėsą ėdančia bakterija: dabar nebegali net užsimerkti

Moteris po to, kai susirgo reta mėsą valgančią liga, patyrė patyčias, nes jai buvo pašalinta didelė veido dalis.

Moteris vaikystėje užsikrėtė mėsą ėdančia bakterija (nuotr. facebook.com)
8

Janine Violet Light buvo vos dvejų, kai jai buvo diagnozuota leukemija, o ir gydymo metu jai išsivystė gyvybei pavojinga būklė, vadinama nekrotizuojančiu fasciitu.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris vaikystėje užsikrėtė mėsą ėdančia bakterija

Jai pradėjo pūti veido audiniai, o chirurgai nedelsdami turėjo atlikti rekonstrukcinę operaciją. Dabar 35-erių Janine, gyvenanti Šiaurės Belfaste, Šiaurės Airijoje, sakė negalinti išeiti su šeima ir draugais, neišgirsdama įžeidinėjimų, ir tikisi, kad operacija suteiks jai antrą gyvenimo galimybę.

Dėl savo išvaizdos Janine teko patirti žiaurių pašaipų. Nepaisant pašaipų Janine suaugo, įsimylėjo, susilaukė vaikų ir ištekėjo.

Moteris vaikystėje užsikrėtė mėsą ėdančia bakterija

Dabar ji tikisi, kad plastinis ir rekonstrukcinis mikrochirurgas gali atstatyti kai kuriuos veidą atlikdamas rekonstrukcinę chirurgiją.

Ji sakė: „Ši operacija labai pakeis mano gyvenimą, pakeis mano išvaizdą ir suteiks daug daugiau pasitikėjimo savimi; padės man pasijausti panašesne į save.

Man sunku, kai turiu išeiti į parduotuvę ar tiesiog eiti pasivaikščioti su savo vyru, draugais ir šeima, nes kiekvieną kartą tenka išgirsti žiaurius pravardžiavimus, o ypač iš jaunų žmonių“.

Janine sakė, kad patyčių metai privertė ją jaustis „nieko verta“ ir „tarsi aš čia nepriklausau, tarsi būčiau iš išsigimėlių šou, į kurį visi ateitų pasijuokti“, rašoma „The Sun“.

Moteris vaikystėje užsikrėtė mėsą ėdančia bakterija

Kiekvieną kartą išėjusi į lauką ji dėvi ausines, kad negirdėtų pašaipų.

Moteris negali visiškai užsimerkti. Jos šypsena yra pažeista, kaip ir jos kalba bei gebėjimas valgyti ir gerti. Ji aplankė geriausius Didžiosios Britanijos specialistus ir jai ne kartą buvo pasakyta, kad nieko negalima padaryti.

Janine dabar tikisi surinkti 100 000 dolerių, kad padengtų kelionės į JAV, ligoninės sąskaitų ir apgyvendinimo išlaidas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų