Sandros Daukšaitės - Petrulėnės ir Nijolės Pareigytės dukros „Tėvų darželio“ laidoje kalbėjo apie mamų žinomumą

Kaip jaučiasi ir ką išgyvena žinomų tėvų atžalos? Kokios mintys kyla aktorės dukrai, matančiai ekrane su kitu vyru besibučiuojančią mamą? Ar garsios mamos vardas gali tapti koziriu, norint padaryti įspūdį draugėms? Į šiuos ir kitus klausimus „Tėvų darželio“ vedėjams atsakė dvi garsių mamų dukros: aktorės Sandros Daukšaitės - Petrulėnės dukra Elzė ir su Nijolės Pareigytės dukra Patricija. 

Nijole Pareigyte su dukra Patricija

Naujausios „Tėvų darželio“ laidos tema - „Mano tėvai - žvaigždės!“ ir nors dainininkė Nijolė Pareigytė priminė, kad žvaigždės yra danguje, savo žinomumo moteris negali paneigti - nepažįstami žmonės nevengia prieiti, pasisveikinti ar paprašyti nusifotografuoti ir tai glumina jos dukrą Patriciją. O aktorės Sandros Daukšaitės - Petrulėnės dukra Elzė laidos vedėjams prisipažino išgyvenanti dėl negražių komentarų apie mamą... 

REKLAMA

Laidoje savo įžvalgomis dalinosi psichologė Jūratė Bortkevičienė teigianti, kad natūralu, jog pikti komentarai apie tėvus stipriai žeidžia vaikus - juk su jais sunku susitaikyti net ir suaugusiems. 

Kviečiame žiūrėti susimąstyti priversiančią, tačiau kartu ir labai nuotaikingą „Tėvų darželio“ laidą:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų