Šefas pasidalijo kepimo indo gudrybe: pravers, jeigu neturite tinkamo dydžio

Šiais metais žmonės namuose maistą ruošia dažniau – dėl koronaviruso pandemijos daugiau laiko praleidžiame namuose ir kavinėse bei restoranuose valgome rečiau.

Kepimo indas (nuotr. Shutterstock.com)

Poreikis kasdien gaminti taip pat skatina kūrybiškumą, bet ne visi galime sau leisti virtuvėje turėti visas profesionalaus šefo priemones bei įrankius. Taigi, kai kokiam nors receptui prireikia būtent tam tikro dydžio kepimo indo ar tam tikros keptuvės, nebūtinai skubėsime į parduotuvę tokio įsigyti.

Virtuvės šefas Bryanas Danielis iš Floridos, JAV, sugalvojo būdą, kaip pritaikyti bet kokį kepimo indą prie reikiamo dydžio. „YaDaChef“ laisvai samdomų virtuvės šefų kompanijoje dirbantis Bryanas savo sumanymu pasidalino Tviteryje, rašoma dailystar.co.uk.

Jis rašo: „Netinkamo dydžio keptuvė? Aliuminio folija pritaikykite ją tokiam dydžiui, kokio jums reikia.“

Šefas pasidalijo kepimo indo gudrybe

Prie savo įrašo jis pridėjo nuotrauką, kurioje matoma, kaip jis yra sulankstęs aliuminio foliją ir iš jos suformavęs tvirtą metalinį kraštą. Jį pasigaminti galima foliją sulanksčius kaip armoniką.

Bryanas iš folijos išlanksto kraštus ir juos įstato į kepimo indą toje vietoje, kurioje reikia norimo dydžio indui. Tuomet jis į tokį kepimo indą deda tešlą ir ją prispaudžia prie iš folijos suformuoto krašto, kaip įprastai. Štai ir viskas – tobulas kepimo indas visiems poreikiams.

Jei nerimaujate dėl to, ar folija nenuliks, į tuščią vietą galima pridėti sausų pupelių ar kitą orkaitei tinkamą indą, tačiau tai nebūtina – folija neturėtų pajudėti iš vietos ir be jokios atramos. Ši gudrybė tikrai padeda sutaupyti – pakaks kelių centų vertės gabalėlio folijos ir turėsite visiškai naują indą. Nebereikės leisti pinigų 20 įvairių dydžių indų ir jais užkrauti visų virtuvės spintelių. Šis metodas labai taupus ir praktiškas!


Rašyti komentarą...
R
Ramunas
2020-09-10 14:50:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki.Mano Ramūno Šulco dukterį pagrobė 2011 metų gruodį jos vardas Smiltė pavardė dabar pakeista Švegždaitė buvusi Šulcaitė.Veiksmas vyko Charlie picoje...Ginkluotas Tomas Kuzma man grąsino pistoletu priglaudęs prie nugaros sakė jeigu nepasirašysiu tevystes atsisakymo sutarties mirsiu.Dalyvavo šitam nusikaltime taip pat ir Kazimieras Lebionka..,Jolanta Švegždienė ir Arūnas Švegždys ,Germa Kuzmienė ir Vygantas Kuzma...Korumpuoti pareigūnai taip pat dalyvavo dukters nusavinime(grobime) juos papirko Kazimieras Lebionka,Kuzmai, ir kiti priešai.Mano dukra iki šios dienos yra išnaudojama net seksualiai.. mušama ir įtariu prievartaujama.Būkit geri padėkit kovoti su gangsteriais ir nusikalteliais jeigu galite.. Lietuvoje klesti korupcija , o mane sužlugdė mafija ir aš negaliu surasti net darbo ,sužlugdė iki benamio .... būkit geri padėkit jei galit...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų