Moteris nežino, ką daryti: sesuo pirmagimei nori suteikti grybo vardą

Moteris atėjo išsipasakoti į forumą „Reddit“ po to, kai sesuo jai pasakė, kad jos pasirinkto kūdikio vardo įkvėpimas buvo jos mėgstamiausias grybas.

Verkiantis vaikas  (nuotr. 123rf.com)

Moterį, kurios sesuo nori pavadinti naujagimį pagal vieną savo mėgstamiausių maisto produktų, internete užgriuvo tėvai, sakantys, kad kūdikis kęs „patyčias“.

Moteris paaiškino, kad jos sesuo, kurios nėštumas eina į pabaigą, pagaliau atskleidė savo kūdikio vardo pasirinkimą, nes visą nėštumą jį laikė paslaptyje.

Ji pasakojo, kad kai sesuo pirmą kartą pasidalijo su ja vardu, ji manė, kad juokauja, rašoma mirror.co.uk.

Būsima teta pasakė: „Vardas yra Portabella. Kaip grybas. Iš pradžių maniau, kad ji juokauja, bet paskui ji pradėjo pasakoti, kaip mes galėtume trumpai pavadinti vaiką Bela. Aišku, Bela nėra nieko blogo, bet manau, kad savo vaiką pavadinti kaip grybą yra keista.

Sesuo labai susierzino sakydama, kaip aš turiu keistą maniją dėl keptos vištienos (tai tiesa), kodėl gi ji negali turėti keisto manijos dėl savo mėgstamo grybo? Aš jai pasakiau, kad ji gali būti apsėsta bet kokio maisto, kurį ji mėgsta, bet aš neplanuočiau savo pirmagimio pavadinti grybu“.

„Reddit“ vartotojai nenuostabu, kad greitai sureagavo – dalis teigė, kad užaugus ji bus „patyčių objektas“.

Vienas žmogus pasakė: „Tikrai patirs patyčias. Aš myliu lazaniją, todėl dabar žinau, koks mano kitas žingsnis“.

Kitas sakė: „Jūs net neįžeidėte vardo ir nepasakėte, kad to nedarytumėte, tiesiog nesuteikėte sesei jai norimos reakcijos“.


Rašyti komentarą...
J
Ji
2020-09-02 08:09:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tada pavadintų Bella ir viskas. Nors vaiko vardas atskleidžia ar tėvai turėjo smegenų ar ne. Užaugusi mergaitė galės pasikeisti vardą, bet iki tol ji patirs patyčias mokykloje
Atsakyti
-6

E
Elena
2020-09-01 23:40:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai kad kokia muyre nepavadintu
Atsakyti
0

V
Vilė
2020-09-16 08:52:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man pavyzdžiui patinka keptas toks skėtis,pamiršau pavadinimą, reikės paieškoti.Imčiau va ir pavadinčiau savo vaiką. Tai būtų visiems juoko.Tikriausia artimieji pasiūlytų gydytis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų