Kudabienė švenčia 51-ąjį gimtadienį: prabilo apie karantino metu išmoktas pamokas

TV3 televizijos laidos „Prieš srovę“ vedėja, žurnalistė Audrė Kudabienė ketvirtadienį švenčia savo 51-ąjį gimtadienį. Moteris juokauja, kad vienintelė jos gimtadienio tradicija – gauti sveikinimus ir gėles, o jeigu kasdien galėtų susitikti su artimaisiais ir draugais – kiekvieną dieną vadintų gimtadieniu.

Audrė Kudabienė
22

Džiugiai nusiteikusi moteris šypsosi, kad ji nėra iš tų žmonių, kurie gimtadienius planuoja iki smulkmenų, o šiandien net ir norint to padaryti nebūtų pavykę – kartu su artimais žmonėmis ji laiką leidžia ne namuose, kur gali daryti viską, ką nori, todėl ir planavimo nereikia.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Audrė Kudabienė

„Gimtadienis yra įdomi diena, kuri kažkuo traukia. Galbūt žada staigmenų ir netikėtumų, dėl to visada yra smalsu ir įdomu. Bet tikriausiai, kaip ir daugelis, nepervertinu šios dienos ir jeigu turiu galimybę smagiai leisti galimybę su artimaisiais ir draugais, būna labai gerai. Kiekviena tokia diena galėtų vadintis gimtadieniais“, – šypsosi ji.

A. Kudabienė sako, kad vienintelė gimtadienio tradicija yra sveikinimų ir gėlių gavimas, nes ypatingų tradicijų kūrimas ne jai. Be to, nugyventų metų ji nesureikšmina. Juokdamasi žurnalistė sako, kad yra geras, visiems žinomas posakis – kaip jautiesi, tiek tau metų ir yra.

„Dabar jaučiuosi gana neblogai po tokios neįprastos sezono pabaigos, kurią nulėmė karantinas. Vėl atsistojome ant kojų, atsigavome, pailsėjome po jo ir pasaulis vėl atrodo smagus ir įdomus“, – šypsosi ji.

REKLAMA

Išmoko ne vieną pamoką

Jau nuo rugsėjo mėnesio TV3 televizija skelbia savo naujuosius metus, tačiau vienas dalykas tikrai nepakis – žiūrovai ir toliau savo ekranuose galės matyti A. Kudabienę ir jos vedamą laidą „Prieš srovę“.

„Neblefuoju ir nebandau pasakyti gražiau negu yra, bet tai mane pačią stebina – prieš kiekvieną sezoną, prieš kiekvieną startą, atrodo, kad turėtum galvoti „dirbau šitą darbą“, turėtum jaustis pavargęs, nes pažįsti šį darbą, bet prieš kiekvieną sezoną yra toks didelis jėgų ir entuziazmo antplūdis.

Gal dėl to, kad iš tiesų tas nelemtas virusas padarė tokių didelių pokyčių mūsų gyvenime ir yra daug neatsakytų klausimų, todėl žurnalistai yra nepaprastai svarbūs ir gali padėti visuomenei aiškintis tam tikrus dalykus ir problemas. Jėgų daug, entuziazmo daug, noro daug, o ypatingai daug mokėjimo, kaip aiškintis ir kaip spręsti problemas“, – apie nusiteikimą prieš prasidedant naujam sezonui sako žurnalistė.

Antroji praėjusio sezono pusė buvo neeilinė ne tik medikams ar žurnalistams, bet ir visiems Lietuvos gyventojams – dalis šalies gyventojų neteko darbų, o kita turėjo skubiai prisitaikyti prie pasikeitusios situacijos darbuose.

„ Mūsų redakcijos telefonas ištisai skambėjo, nes pokyčių, perversmų ir netikėtų dalykų buvo tiek daug – vieni žmonės užstrigo ties pasieniu, kiti neprisibeldžia medikų pagalbos, todėl reaguoti reikėdavo akimirksniu. Džiaugiuosi, kad mes išmokome dar greičiau dirbti ir reaguoti nei tai darėme iki šiol.

O kalbant apie naujoves ir publicistiką – visai nesvarbu, kokia nauja uniforma pasidabinčiau: ar dryžuota, ar raudona suknele, svarbiausia tai, ką kalbame ir tai, kad padeda spręsti rūpesčius, iškilusius žmonėms“, – sako ji.

REKLAMA

Audrė Kudabienė kalbasi su Mariumi (vardas pakeistas)

Svarbiausia – bendravimas

Vienas iš pagrindinių karantino atneštų netikėtumų A. Kudabienei tapo spinta – įgarsinimo studija, kurią ji įsirengė savo jėgomis ir iš jos įgarsino laidas.

„Tai buvo mano darbo vieta. Jeigu situacija kartotųsi, jau daug atsirado patikrintų būdų, kaip dirbti, kad kuo skubiau galėtume gauti ir pateikti informaciją. Mes visi susidūrę su šiuo sunkiu reiškiniu – pandemija ir karantinu – tvirčiau ir stipriau jaučiamės.

Artėja rinkimai – vieni žada, o kiti sako, kad nežadės nieko. Tad artėja daug pažadų, todėl man atrodo, kad tikras ir nuoširdus dėmesys yra pati geriausia dovana žmogui. Mūsų rūpestis ir laiku ištiesta pagalbos ranka yra mūsų ženklas, o ne kaip atrodome. Vienas tikrai aišku – būsiu su suknele“, – šypsosi ji.

Gimtadienio ir naujojo sezono proga A. Kudabienė sau  palinkėtų jausti stabilumą ir pagaliau išmokti gyventi tuo, kas yra šiandien ir negalvoti, kas nutiks rytoj.

„Svarbiausia yra ši diena ir žmonės, kurie yra šalia, o kuriuos galbūt pamiršai ir turėtum jiems paskambinti. Manau, kad per karantiną visi supratome, kad gyvas bendravimas yra esminis dalykas, todėl svarbiausia būti kartu su žmonėmis, kuriuos myli“, – šypteli ji.


Rašyti komentarą...
:
:)
2020-08-14 01:11:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinimai su gimtadieniu. Ji grazi kaip visada.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų