Moters triukas atgaivinti nuvytusius augalus internautus paliko be žado: sėkmė garantuota

Krūvą pinigų išleidus augalams labai gaila būtų, jei jie greitai nuvystų ir prarastų spalvą. Niekas nenori, kad namie auginami augalai nuvystų, bet ką daryti, jei taip nutinka? Žinoma, visada galima nueiti ir nusipirkti kitus augalus, nors tai ir kainuos dar daugiau pinigų, bet galima ir dar šį tą išbandyti,

Mamos triukas prikelti nuvytusius augalus sužavėjo internautus (nuotr. facebook.com)

Viena mama atrado nuostabų būdą užtikrinti, kad brangūs jos sode augantys augalai visada atrodytų sveikai ir džiugintų gražia žalia spalva. Gail Woollaston (38) iš Birmingemo mėgsta „pasidaryk pats“ stiliaus darbus, todėl nusprendė atgaivinti savo nuvytusius augalus pati. Jos sumanytas metodas iki ašarų prajuokino du jos vaikus.

Moteris nuėjo į buitinių prekių parduotuvę ir įsigijo buteliuką žalių purškiamų dažų. Turbūt jau numanote, ką ji su jais darė... Gail žaliais dažais nupurškė parudavusius augalų lapus ir po kelių sekundžių jie ir vėl žaliavo puikiai.

Savo sumanymu jis pasidalino Feisbuke, kur jos metodas išpopuliarėjo žaibiškai, rašoma mirror.co.uk.

„Mano sodas atrodė truputį nekaip, todėl nusprendžiau pati susigalvoti sprendimą – suveikė puikiai.“ – rašė ji. – „Labai mėgstu viską namie daryti pati – perdirbu ką tik galiu, o šis sumanymas buvo smagus eksperimentas. Už augalus buvau sumokėjus nemažai pinigų ir nenorėjau jų išmesti – jau buvau išbandžiusi viską, bandydama juos atgaivinti, bet niekas nepadėjo.“

REKLAMA

Tuomet moteris prisipažino, kad pirmą kartą išbandžius dažus spalva buvo per ryški ir neatrodė labai natūraliai. Tačiau tada ji įmaišė dar vieną atspalvį, ir situacija pasitaisė.

„Mano draugai sako, kad nieko nebūtų pastebėję, jei nebūčiau jiems pasakiusi.“ – pridūrė Gail.

Ji dabar atsisako sodui pirkti kitus augalus. Kai tik vienas nuvysta ar pradeda atrodyti nekaip, ji tiesiog nupurškia jį dažais. Daugelis sodininkystės pernelyg nemėgstančių žmonių gyrė ją už šį sumanymą ir sakė, kad ateityje ir patys jį išbandys. Tačiau ši gudrybė skirta tikrai ne kiekvienam – ji nepatiks augalus mylintiems žmonėms.


Rašyti komentarą...
Вера
2020-08-12 17:55:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
JOoo rimtas rašalas žurnalistam
Atsakyti
0

L
Lietuvis
2020-08-13 01:50:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiog nesąmonė.
Atsakyti
0

A
2020-08-12 18:13:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durnizmas visiškas ni juokas neima
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų