Šeštadienis astrologų akimis: šiandien nugalės nuoširdumas ir kuklumas

Šeštadienis astrologų akimis bus pakankamai įdomus. Šią dieną dominuoti turėtų jūsų kuklumas ir nuoširdumas, nes tokiu būdu diena praeis be didesnių nesklandumų. Taip pat reikėtų būti atidiems, rūpestingiems savo šeimos atžvilgiu. Žinoma, tinkama diena ir konfidencialiems reikalams, tačiau šeima – prioritetas.

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Bus svarbu nesusitapatinti su svetimais rūpesčiais – juk kiekvienas turi dirbti savo darbą. Mažiau jaudinkitės dėl kitų (namų darbus tegu kiekvienas padaro pats), tik pasistenkite gerai atlikti savo pareigas.

Tauras

Sužinosite, ar daug turite puikių draugų. Neblogas laikas apsisprendimui, kuriam ilgai ruošėtės, bet stigo ryžto. Dažniau tarkitės su artimaisiais bei bičiuliais. Siekite geresnio supratimo su kolegomis, partneriais.

Dvyniai

Atsitiktinai galite išgirsti naudingos informacijos, ilgai slėptą teisybę ir net reikalingą įspėjimą. Tinkama diena konfidencialiam reikalui sutvarkyti, kreiptis neoficialios pagalbos į įtakingą draugą.

Vėžys

Pasikliaukite savo jėgomis bei išmanymu, o rizikuoti venkite, nebent tai jau darėte daug kartų. Būkite atidesni vairuodami automobilį. Neieškokite kaltų, nekaltinkite nei savęs, nei kitų: ir viena, ir kita veda į aklavietę.

REKLAMA

Liūtas

Nesiveržkite norėti, neskubėkite gyventi. Vargu ar pasirinksite teisingą kelią, tinkamus būdus tikslams pasiekti. Venkite moralizuoti, kritikuoti: nebūkite tikri, kad liksite teisingai išgirsti ir suprasti.

Mergelė

Tai aktyvios veiklos, svarbių pokalbių metas: jums pasiseks, jei nebūsite kategoriški, vengsite ginčų. Mažiau kalbų, daugiau darbų. Jei įtarsite, kad niekuo negalėsite kokiam nors žmogui padėti, nesuteikite tuščios vilties.

Svarstyklės

Pasistenkite į save neatkreipti kitų dėmesio: būkite kuklesni, taip pat taupesni. Neprovokuokite už jus viršesnių ar vyresnių asmenų agresijos, atvirkščiai, siekite įgyti jus kritikuojančių asmenų pasitikėjimą bei paramą.

Skorpionas

Būsite pernelyg patiklūs, kur nereikia, ir įtarūs ten, kur galima pasitikėti. Daugiau pasirūpinkite savo vaikų reikalais. Ši diena bus naudinga, jei sieksite su visais bendrauti paprastai ir nuoširdžiai.

Šaulys

Įtemptas metas, kai aplinkiniai jausis turintys teisę jums nurodinėti, iš jūsų reikalauti. Nors jūsų idėjos bus pripažintos, tam tikra kritika bei artimųjų pretenzijos neišvengiamos. Kad ir kuo užsiimsite, neskubėkite daryti išvadų, gilinkitės į detales.

Ožiaragis

Galimi geri, nors ir netikėti santykių su partneriais pokyčiai: žalingi ryšiai gali net iširti, o išties naudingi, geri sustiprėti. Neblogas metas iki pavakarės bendrauti su jums svarbiais žmonėmis, ieškoti partnerių, tartis, derėtis.

Vandenis

Nesmagi diena, kai nusiteikti visokioms gyvenimo staigmenoms padeda žinojimas, kad viskas praeina, ir tai praeis. Nerizikuokite tiek tvarkydami piniginius reikalus, vairuodami automobilį, tiek užmegzdami naują romaną.

Žuvys

Būkite atsargesni priimdami gautus pasiūlymus. Visur siekite aiškumo, konkretumo. Gali paaiškėti jūsų užsienio partnerių problemos, kurios neišvengiamai apribos ir jūsų galimybes.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų