TOP3 Zodiako ženklai – velnio advokatai: su jais geriau net nesiginčyti

Kai kurie Zodiako ženklai turi polinkį kartais prisiimti „velnio advokato“ vaidmenį. Paprastai toks būdo bruožas pasireiškia noru ginčytis, nors tuo pat metu šie žmonės nuoširdžiai siekia teisingumo ir pusiausvyros.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Bet kurie Zodiako ženklai dažniausiai būna „velnio advokatais“?

VANDENIS (sausio 20 – vasario 18)

Vandeniai turi daug argumentų. Vien iš principo jie dažnai įsitraukia į įvairias diskusijas temomis, kurios jiems net nėra labai svarbios – jie tai daro vien todėl, kad gali. „Todėl, kad galiu“ yra vienas iš pagrindinių Vandenio šūkių, leidžiantis jiems dažnai tiesiog sutrypti kitų nuomones. Vandenis jus išklausys, bet kadangi jis yra pats puikiausias „velnio advokatas“, jums dar bekalbant jis jau formuluoja kontrargumentus.

DVYNIAI (gegužės 21 – birželio 20)

Dvyniai ši prigimties visuomet yra dviejose vietose vienu metu, todėl pagal šią logiką jie visuomet nori išsiaiškinti tikrąją tiesą. Tai reiškia, kad jei egzistuoja kitokia nuomonė ar kitoks požiūris, Dvyniai ją pasirinks. Dvyniai ilgai užtrunka, kol išsiaiškina visas situacijos aplinkybes ir pasirūpina, kad neliktų nė vieno neapversto akmenėlio.

REKLAMA

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 23 – spalio 22)

Jei reikėtų išrinkti vieną geriausią „velnio advokatą“, tai būtų Svarstyklės. Kodėl? Nes Svarstyklės atstovauja būtent svarstykles – teisingumo ir pusiausvyros simbolį. Norėdamos išlaikyti teisingumą ir taiką, teisingą mąstymą, Svarstyklės tiesiog privalo pasverti visus už ir prieš. Jei kuri nors klausimo pusė negauna pakankamai dėmesio, Svarstyklių tikslas bus pasirūpinti, kad visos pusės būtų lygiomis teisėmis išgirstos.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų