5 taisyklės tobulam pirmam pasimatymui: užtikrins sėkmę

Nesvarbu, ko jūs tikitės eidami į pasimatymus, ar surasti ilgalaikį partnerį, ar susipažinti su naujais žmonėmis, pirmi pasimatymai nebūtinai turi būti nejaukūs. Jeigu norite, kad jūsų pirmasis pasimatymas būtų sėkmingas, nekartokite šių klaidų.

Pirmas pasimatymas (nuotr. Shutterstock.com)

Nekalbėkite apie save per daug

Svarbu pamėginti išlaikyti abipusį pokalbį ir nepamiršti papasakojus apie save, to paties paprašyti ir kito žmogaus. Niekas nenori girdėti, kaip kažkas kalba apie save ištisą pasimatymą, o ypač, kai tai yra jūsų pirmasis susitikimas.

Nežiūrėkite į telefoną per dažnai

Labai dažnai žmones erzina tie, kurie pasimatymo metu vis žvilgčioja į telefoną. Gerbkite kito žmogaus laiką. Jeigu laukiate svarbaus skambučio ar elektroninio laiško, įspėkite apie tai. Jeigu tikrai norite pažinti kitą žmogų, skirkite jiems visą savo dėmesį.

Nevartokite per daug alkoholio

Išgerti kokteilį pirmojo pasimatymo metu yra nieko tokio, tačiau apsiribokite tik 1 ar 2. Jeigu norite padaryti gerą įspūdį, išlikite blaivaus proto.

Klauskite klausimų

Pasimatymo metu klausiant klausimų yra puiki galimybė pamatyti ar tarp jūsų įsižiebs kibirkštis. Jūs turite gerbti ir jų laiką, nes kitas žmogus taip pat surado laiko susitikti su jumis, kaip ir jūs su jais.

REKLAMA

Nevėluokite

Pasirodymas sutartu laiku gali ir išgelbėti, ir sugriauti pasimatymą. Jeigu jūs vėluojate, parodote, kad nevertinate kito žmogaus laiko ir pasimatymas prasideda blogu ženklu. Geriau, matant, kad laiku atvažiuoti nepavyks, apie tai praneškite žmogui, su kuriuo susitinkate, o atvažiavę atsiprašykite dėl vėlavimo, patariama redbookmag.com

Nekalbėkite apie ankstesnius santykius

Praeitis yra praeitis, o pirmas pasimatymas nėra tinkama vieta jai prisiminti. Jeigu dar nebaigėte gedėti dėl nutrūkusių ankstesnių santykių, neikite į pasimatymus, kol nebūsite jiems visiškai pasiruošę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų