Kūdikių nuotraukos socialiniuose tinkluose: už ar prieš?

Paaugę vaikai gali patys paprašyti tėvų įdėti jų veidelį į socialinius tinklus arba išreikšti pageidavimą, kad jų nuotraukų ten niekuomet nebūtų, o už kūdikius sprendimą priima tėvai. 

Socialiniai tinklai (nuotr. Shutterstock.com)

Pasidalinimas kūdikio nuotraukomis socialiniuose tinkluose yra vienas iš būdų palaikyti ryšį su toliau gyvenančiais, labai sparčiai augančio vaiko negalinčiais dažnai matyti giminaičiais bei draugais, tačiau tėvams reikėtų atkreipti dėmesį į etinę šio sprendimo pusę bei galimas rizikas. 

Pavyzdžiui, anglų kalboje net egzistuoja naujas terminas baby role-playing. Juo apibūdinamas reiškinys, kuomet į socialinius tinklus keliamos kūdikio nuotraukos yra pavagiamos bei naudojamos, kuriant naują tapatybę. Kūdikio nuotraukomis besinaudojantys piktavaliai dažnai siekia ne tik gauti dėmesio, bet ir finansinės naudos - jie pasakoja istorijas apie kūdikio ligą, prašo įvairių daiktų ar renka finansinę paramą. 

Išsamų straipsnį ir mamų komentarus skaitykite „Tėvų darželyje“: Ar dalintis vaikų nuotraukomis socialiniuose tinkluose?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų