Nepamirškite išvalyti ir šių vietų: tik taip namuose bus ideali tvarka

Dažnai daugelis tvarkydami namus, laikosi įprasto tvarkymosi plano ir ne visada skiria dėmesį visiems namuose esantiems prietaisams. Tačiau jų pamiršti nevalia, mat ten kaupiasi daugybė nešvarumų,  kuriuos būtina pašalinti, rašoma goodhousekeeping.com.

Valymas (nuotr. 123rf.com)

Išvalykite indaplovę

Greičiausiai tai nėra prietaisas, kurio valymui skiriate ypatingą dėmesį, tačiau kartas nuo karto ją išvalyti yra būtina. Indaplovėje kaupiasi maisto likučiai ir kiti nešvarumai, kurie gali sukelti nemalonų kvapą. Tad nepamirškite jos išvalyti ir išmesti likusius maisto produktų gabalėlius – pupeles, makaronus ir panašiai.

Nukalkinkite kavos virimo aparatą

Naudokite lygiomis dalimis sumaišytą acto ir vandens mišinį. Supylę jį į kavos aparatą, leiskite užvirti iki pusės, palikite 30 minučių ir užvirinkite iki galo. Vėliau tame pačiame kavos aparate užvirinkite švarų vandenį ir taip išplaukite mišinio likučius.

Atnaujinkite aprūdijusius ketaus indus

Naudokite šveitimo kempinę, kad pašalintumėte rūdis. Tada nuvalykite su indų plovimo muilu, nuplaukite ir nusausinkite. Iš viršaus ir apačios indus padenkite augaliniu aliejumi ir vieną valandą kepkite aukštyn kojomis orkaitėje, 180 laipsnių temperatūroje. Leiskite atvėsti ir riebalų perteklių pašalinkite popieriniu rankšluosčiu.

Pašalinkite nuosėdas nuo dušo maišytuvo

Lygiomis dalimis sumaišykite actą ir vandenį, supilkite juos į plastikinį maišelį ir į jį įdėkite atsuktą dušo maišytuvo galvutę. Maišelį su vandeniu ir dušo galvute stipriai užfiksuokite susuktu kaklaraiščiu. Svarbu, kad galvutės skylės būtų įmerktos į tirpalą. Taip palaikykite apie vieną valandą ir nuvalykite atitirpusias nuosėdas.

REKLAMA

Išvalykite mikrobangų krosnelę

Į indą įpilkite puodelį vandens, kelis šaukštus acto ir šiek tiek citrinos sulčių. Indą su mišiniu įdėkite į mikrobangų krosnelę ir šildykite kelias minutes, kol krosnelės langai apsitrauks garais. Prieš atidarydami dureles, palikite indą dar 5 minutes, o tada lengvai išvalykite mikrobangų krosnelės vidų.


Rašyti komentarą...
L
Lietuvė
2020-03-26 12:40:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neturiu indaploves,o mikrobangų krosnelę išmečiau..
Atsakyti
0

z
zona
2020-04-03 14:01:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
PRIŠIKIT Į KRIAUKLĘ
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų