Ši naminė kaukė taps išsigelbėjimu: tvarkingomis garbanomis džiaugsitės ilgiau

Daugelis moterų, kurių plaukai iš prigimties yra tiesūs, neretai į garbanes žvelgia su baltu pavydu, nes taip pat norėtų, kad ant jų pečių grakščiomis bangomis kristų plaukai tačiau dažnai net neįsivaizduoja, kaip iš tikrųjų sunku jas prižiūrėti ir tvarkyti.

Garbanomis džiaugsitės ilgiau (nuotr. 123rf.com)

Deja, rūpintis garbanotais plaukais kartais gali būti sudėtinga. Tai gali būti netikėta, tačiau išspręsti šią problemą jums gali padėti tikrai neįprasti produktai. Pavyzdžiui, norint, kad bangos būtų tvirtesnės, turite patepti jas skystu muilu. 

Kitas dalykas, kurį galite naudoti, yra lūpų balzamas, kuris veikia kaip plaukų vaškas ir padeda susidoroti su sunkiai šukuojamais plaukais. Jei turite daugiau laiko ir norite ilgiau išliekančio problemos sprendimo, galite pasigaminti želatinos kaukę, galinčią laminuoti plaukus.

Jums reikės:

•    Želatinos •    Plaukų kondicionieriaus •    Mineralinio vandens (nebūtina) •    Kiaušinio trynio (nebūtina)

1 valgomąjį šaukštą želatinos ištirpinkite 3 šaukštuose vandens. Jeigu norite gauti dar geresnį rezultatą, naudokite mineralinį vandenį. Įsitikinkite, kad želatina ištirpusi (mišinį galite šiek tiek pašildyti) ir įpilkite šiek tiek plaukų balzamo.

Norėdami, kad plaukai būtų tvirtesni, taip pat galite įdėti vieną kiaušinio trynį. Atvėsinkite tirpalą ir užtepkite jį ant plaukų, kelių centimetrų atstumu nuo odos. Tada užsidėkite dušo kepurėlę ir uždenkite plaukus rankšluosčiu 40 minučių. Ši kaukė suteiks jūsų plaukams blizgesio ir glotnumo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų