Šimtus vaikų išgelbėjusi lietuvė švenčia gimtadienį: jos noras spaudžia ašarą

Paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ įkūrėja Eglė Mėlinauskienė švenčia 56-ąjį gimtadienį. Šimtams svetimų vaikų, sergančių vėžiu, padedanti moteris nusprendė ypatingą dieną paminėti kitaip, nei daugeliui įprasta.

„Mamų unijos“ fondo įkūrėja Eglė Mėlinauskienė
7

Vietoje gėlių ir dovanų, moteris kreipėsi į neabejingus žmones prašydama finansinės paramos Čikagos mamų fondui.

tv3.lt kalbinta Eglė sakė, kad Čikagos mamų fondo misija daug reiškia kiekvienam iš mūsų. „Man jų misija taip pat ypač svarbi bei daug reiškia, todėl labai tikiuosi, kad apsvarstysite, šį būdą ir atšvęsite gimtadienį su manim. Tikiu, kad kiekvienas iš jūsų gali padėti įgyvendinti mano norą prisidėti prie fondo gerovės.“

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Mamų unijos“ fondo įkūrėja Eglė Mėlinauskienė

Čikagos motinų fondas yra ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinė misija – padėti vaikams kovoti su vėžiu Jungtinėse Amerikos valstijose, Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų tikslas –  užtikrinti, kad vėžiu sergantys vaikai pasiektų emocinį saugumą ir stabilumą, taip pat suteikti jiems galimybes gauti labai reikalingą pagalbą su medicinos įranga ir paslaugomis.

Fondas padeda šeimoms įsigyti brangius vaistus ir sumokėti už gydymo išlaidas. Be to, kasmet vaikus stebina kalėdinėmis dovanomis.

„Mamų unijos“ fondo įkūrėja Eglė Mėlinauskienė

Čikagos motinų fondas taip pat padeda ligoninių renovacijai sukurti saugią ir saugią aplinką. Kiekvienais metais labai reikalingas atsargas ir žaislus skirstome kelioms medicinos įstaigose. Sveiki besišypsantys vaikai – tai rytojaus pažadas laimingai.

Pasveikinti Eglę su gimtadieniu prisidėdami prie Čikagos mamų fondo, galite ir jūs.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų