Aktorius Storpirštis apie išėjusį tėtį: dabar vykstu ne į svečius, o uždegti žvakutės

Kalėdos – šventė, kurios laukia ir maži, ir dideli. Tai paslaptingumo kupinas metas, kuomet žmonės pradeda tikėti stebuklais. Dažniausiai šios šventės prie bendro stalo sukviečia visą šeimą ir tuomet kuriami gražiausi prisiminimai. Savo ryškiausiu Kalėdų prisiminimu su naujienų portalu tv3.lt pasidalino ir aktorius Simonas Storpirštis.

Aktorius Storpirštis apie išėjusį tėtį: dabar vykstu ne į svečius, o uždegti žvakutės (nuotr. tv3.lt fotomontažas)

Iš garsios aktorių giminės kilusio S. Storpirščio veidas kino ir teatro žiūrovams yra gerai pažįstamas. Ir nors artėja gražiausios metų šventės, kurios simbolizuoja susikaupimą ir ramybę, tačiau aktoriui ir laidų vedėjui darbai nenutrūksta – vyksta aktyvios repeticijos.

Kalėdų senelio pėdsakai

S. Storpirštis naujienų portalui pasakojo, kad vaikystėje Kalėdų senelio laukdavo virtuvėje, o likus mažiausiai savaitei iki jo pasirodymo, namuose apieškodavo visas spintas tikėdamasis surasti ten paslėptas dovanas.

Storpirščių Kūčių vakarienė neapsieidavo be tradicinio šiaudo traukimo, o vienas iš didžiausių to meto aktoriaus norų buvo išgirsti, kaip prabyla jų šuo.

„Labiausiai visada norėjau išgirsti kaip kalba mūsų šuo, bet nieko. Porą kartų bandžiau papirkti jį mėsyte nuo stalo, bet vis tiek – veltui“, – pasakoja S. Storpirštis.

Tačiau aktoriaus atmintyje labiausiai įsirėžė tas kartas, kai beveik pavyko išvysti Kalėdų senelį. Tą kartą atskubėjęs į kambarį jis pastebėjo šalia atidarytą langą, kambaryje pribertą sniegą ir pėdas, nuo praverto lango vedančias tolyn.

REKLAMA

Svarbiausia tradicija

Pasak S. Storpirščio, augant jam eglutės darėsi vis mažesnės, dovanos – simbolinės, o palinkėjimai vienas kitam prie Kūčių stalo laužant plotkelę vis labiau apie sveikatą.

Nors S. Storpirštis ir jo mylimoji Indrė kartu jau daug metų, tačiau šios Kalėdos bus pirmosios, kaip vyrui ir žmonai. Aktorius pasakoja, kad pati svarbiausia tradicija ir išlieka Kūčių dieną būti su pačiais artimiausiais žmonėmis ir, žinoma, stalas su 12 patiekalų.

„Šiais metais pirmą kartą po ilgo abstinencijos laikotarpio namuose atsirado eglė. Turbūt pradėjau į šventes žiūrėt iš dvimečio sūnaus perspektyvos, bandydamas prisiminti, kas man vaikystėje teigdavo džiaugsmą. Eglė, mandarinai... Tik sniego trūksta“, – šypteli jis.

Pasikeitusios šventės

Praėjusių metų lapkritį netikėtai Anapilin iškeliavo S. Storpirščio tėtis – aktorius Arūnas Storpirštis. Vyrą pasiglemžė staiga plyšusi aorta.

Šios Kalėdos bus jau antrosios po garsaus aktoriaus mirties.

„Aišku, šventės pasikeitė – vietoj to, kad važiuočiau aplankyti į svečius, važiuosiu ant kapų uždegti žvakutės. Per Kūčias ypač trūksta tėčio, nes tai man visada buvo ir bus šeimos šventė. Moralas paprastas – reikia aplankyti, kol turi ką“, – šypteli S. Storpirštis.


Rašyti komentarą...
L
Lllllllllk
2019-12-11 20:09:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tai Tiesa lllllij
Atsakyti
0

R
Rasytė
2019-12-12 10:09:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cituoju :-papirkt jį mėsyte nuo stalo...tai užtat ir neprakalbo šuo,kad ant Kūčių stalo mėsa...:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų