Širvintų gyventojai pasiuto dėl Kalėdų eglutės: šiemet turėsime iškamšą?

Jau šį penktadienį savo pagrindines Kalėdų žaliaskares įžiebs Panevėžio, Plungės, Radviliškio, Rokiškio, Šalčininkų, Švenčionių, Visagino ir Širvintų gyvenvietės. Būtent gyventoja iš Širvintų neslepia pasipiktinimo – ar šiemet mes turėsime ne eglę, o jos iškamšą?

Pirmosios Širvintų eglės nuotraukos (Nuotr. Širvintų rajono savivaldybė)
3

Naujienų portalas tv3.lt sulaukė skaitytojos Ingos (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) laiško, kuriame moteris neslėpė liūdesio, pamačius statomą pagrindinę Širvintų miesto eglę.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Širvintų eglės statymas

Pasak jos, eglė primena iškamšą, o ne ryškią žaliaskarę.

„Laba diena, gelbėkite nuo šios eglės. Širvintos jau šį penktadienį žiebs eglę, savivaldybė pasidalino pirminėmis nuotraukomis. Ar mes visada dabar žiebsime tokias iškamšas? Nesuprantu, gal čia Kauną bando kopijuoti su tais šiaudeliais, ar ką? Kur dingo žaliaskarė eglė normali??“, – savo laiške rašė susirūpinusi gyventoja.

Ir iš tiesų, užėjus į Širvintų rajono savivaldybės puslapį, žmonės ir čia nesupratę klausia – kas tai per objektas ir neslėpė jausmo, kad ji atrodo mažų mažiausiai keistai. Nors daugelis komentatorių tikina, kad jų miesto eglutė visada gražiausia, o galutinį vaizdą pamatysime tik, kai ją įžiebs. 

O kaip jūs vertinate būsimą Širvintų Kalėdų eglę? Galbūt turite fotografijų ir iš savo miesto? Pasidalinkite savo nuomone su mumis [email protected]


Rašyti komentarą...
V
Vaclovas
2019-11-27 00:49:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta tau Inga, bet nuo tavo durnumo vaistų tikrai nėra.
Atsakyti
-7

G
Gintaras
2019-11-26 20:12:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mados tokios. Papuošia karkasus ir rungtyniauja, kieno "eglė" gražiausia, nors nei pčiam pamatyti yra ką, nei svečiui parodyti. Iš didelio rašto išėjo iš krašto...
Atsakyti
-2

S
STASYS
2019-11-27 08:03:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sulaukim pektadienio ir tada vel rasysit kad Sirvintu egle graziausia
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų