Astrologai perspėja: laukia nesusipratimų metas, o pasikliauti savimi bus rizikinga

Prieš pat savaitgali teks susidurti su sunkumais. Astrologai perspėja, kad šią dieną galite nepastebėti apgaulės. Pasikliauti savimi šiomis dienomis gali būti itin rizikinga. Dabar nėra pats geriausias laikas tvarkyti svarbius ar skubius reikalus. Tai – nesusipratimų metas. Ką astrologai pataria jums – skaitykite toliau.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Galite nepastebėti apgaulės ar pavojaus, ypač jei bendrausite su įtakingais ar mažai pažįstamais asmenimis, užsieniečiais, dalykiniais partneriais, tačiau ir patys save galite suklaidinti, norimus dalykus įžvelgdami ten, kur jų nėra.

Tauras

Kad ir kuo užsiimsite, pirmiausia nurimkite, susikaupkite. Būkite atidūs atlikdami užduotis: galite padaryti klaidų, kurios sukels daug rūpesčių. Gerai apgalvokite savo sprendimus, tiek asmeninius, tiek dalykinius: galite ko nors nepastebėti, neįvertinti ir sureikšminti ką nors neesminio.

Dvyniai

Netikėti likimo kaprizai gali sugriauti tai, kas buvo stabilumo bei džiaugsmo pagrindas. Vis dėlto jei šiandien neskubėsite nieko spręsti, vėliau situacija išsispręs jūsų naudai. Netikėkite įtakingų asmenų pažadais, labai nepasikliaukite draugais.

Vėžys

Sunkoka diena tiek emociškai, tiek fiziškai, tad labiau save pasaugokite. Net jei pasijusite bejėgiai prieš gautas naujienas, susiklosčiusią situaciją, pasistenkite nuo to atsiriboti ir nereaguoti. Dabar svarbu atsitraukti nuo visko ir ramiai palaukti.

REKLAMA

Liūtas

Nors įtaka iš šalies ne visada bus naudinga, savimi pasikliauti irgi rizikinga. Pirmas įspūdis, staigūs, ūmūs sprendimai dažniausiai bus klaidingi, tad svarbiausia neskubėti ir tikrinti informaciją. Nerizikuokite reputacija bei sveikata ir mažiau įtarinėkite mylimą žmogų.

Mergelė

Neverta vaikytis tiesioginės, konkrečios naudos: bus sunku teisingai susiorientuoti sprendžiant finansinius klausimus, galite pervertinti savo galimybes. Neatidumas antrosios pusės poreikiams, ypač jausmams neatleistinas.

Svarstyklės

Nesigailėkite dėl to, kas praėjo, dabar galvokite apie ateitį, kurkite gražius planus. Tarkitės ir ką nors žadėkite tik tada, jei tikrai galėsite tai įgyvendinti. Atidžiau kelyje.

Skorpionas

Ne pati geriausia diena tvarkyti skubius reikalus, tuščiai laiką sugaišite. Nusivylimai laukia tų, kurie pervertina savo galimybes ir yra pernelyg daug užsibrėžę. Nepatartina tvarkyti piniginių, taip pat su nekilnojamuoju turtu, kraustymusi į kitą vietą susijusių reikalų.

Šaulys

Nors šiandien galimos nemalonios staigmenos, sugebėsite greitai rasti tinkamą išeitį. Draugais, padėjėjais labai nepasikliaukite, jie gali suklaidinti, supainioti, net sukomplikuoti reikalus. Jūsų sąžiningumą gali patikrinti mylimas žmogus.

Ožiaragis

Nesusipratimų, apsirikimų metas. Atsakingus, pavojingus darbus, sudėtingą kelionę verta atidėti kitai dienai. Nesinervinkite ir nepykite dėl niekų, ypač kolegas bei artimuosius būsite linkę neteisingai kaltinti.

Vandenis

Mažiau kitus kritikuokite už žioplumą: ką teks sakyti, kai paaiškės, kad pačių klaidos ne ką menkesnės? Jūsų pažadai, įsipareigojimai turi būti gerai apgalvoti, nepervertinkite savo galimybių, nebent jūsų sumanymus kas nors rems iš šalies. Būkite nuoširdesni su antrąja puse.

Žuvys

Mažiau vilkitės naudos bei sėkmės iš šiandien gautų pasiūlymų. Būsite linkę į neobjektyvius vertinimus: arba nejusite pavojaus, arba tuščiai nerimausite. Darbe atidžiai vertinkite gaunamą informaciją, dokumentus, taip pat instrumentais.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų