Žymusis Tauragės ketvertukas mini ypatingą dieną: žvakutes pūtė be tėčio

Turbūt nėra nė vieno Lietuvoje, kuris nežinotų, kad Tauragėje gyvena išskirtinė šeima – tauragiškė Lina Strangienė ir žavingosios jos dukrelės.

Garsusis Tauragės ketvertukas atšventė gimtadienį (nuotr. asm. archyvo)
28

Mergytės ne veltui vadinamos garsiosiomis – jos gimė tą pačią dieną ir iškart buvo pavadintos garsiuoju Tauragės ketvertuku.

Deja, tačiau ne tik teigiamomis emocijomis paženklintas Linos ir mergyčių gyvenimas. Netrukus po gimdymo moteris su mergytėmis buvo palikta vyro, todėl keturias dukrytes ir paauglį sūnų liko auginti visiškai viena.

Nepaisydama sunkumų ir kliūčių, moteris nepasidavė – dabar ji šypsosi, tvirtai stovi ant kojų ir žino, kad turi pačią tikriausią atramą – penkis vaikus, kuriems ji yra pati svarbiausia pasaulyje.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tauragės ketvertukus pravėrė namų duris: dalijasi išskirtinėmis akimirkomis

Atšventė gimtadienį

Šią savaitę Tauragės ketvertuko dienos buvo ypatingos. Mergytės atšventė ketvirtąjį gimtadienį. Mama Lina neslepia – didelės puotos nekėlė, tačiau malonūs rūpesčiai, kaip pasiruošti šventei, jos neaplenkė.

„Ruošėmės gimtadieniui įprastai, paminėjome namuose. Užsakiau tortą, užkandžių“, – pasakoja Lina.

Vis dėlto, mergyčių gitmtadienyje tėtis nepasirodė, todėl ketvertukas žvakutes pūtė su mama, vyresniuoju broliu ir krikšto tėvais. 

REKLAMA

Mergytės jokių didelių reikalavimų dovanoms nekėlė, joms svarbiausia, kad būtų tortas ir žvakelės. „Į svečius atėjo krikšto tėvai. Mergytės dar per mažos galvoti apie gimtadienio šventę su vaikais. Joms užteko paties žinojimo, kad tai – joms skirta šventė.“

Gavo spalvotų dovanų

Linos teigimu, krikšto tėveliai ketvertuką palepino ir apipylė dovanomis. „Mergytės gavo dovanų kuprinytes, kurios keičia spalvas. Jos šiuo metu labai madingos ir populiarios. Taip pat jos džiaugėsi gautais saldumynais ir balionais“, – sako L.Strangienė.

Tauragės ketvertukas

Paklausus, ar sunku auginti jau kiek ūgtelėjusias mergytes, ji tik šypteli. „Nėra lengviau, jei lygintume su tuo metu, kai jos buvo mažos.

Jos labai aktyvios. Deja, ne visada galime su jomis susitarti gražiuoju. Imuosi ir derybų, ir pasipykstame. Visko būna.

Dabar jos viską nori daryti pačios, todėl tikrai nėra lengviau.“

Didysis pagalbininkas – sūnus

Į pagalbą mamai skuba ir paauglys sūnus, kuris sesutes parsiveda iš darželio namo, o vasarą mama dukras patikėdavo jo globai.

„Susitariame su juo, motyvuoju sūnų, kad paglobotų mažyles. Žinoma, ne visada tas noras yra, tačiau turime vieni kitiems padėti.“ Lina juokiasi – Tauragės ketvertukas auga labai aktyvus ir padykęs. „Čia iššūkis mums visiems.“


Rašyti komentarą...
M
Mociute
2019-09-13 19:35:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip visada,kai tik atsiranda sunkumu vyrai(jei taip galima pavadinti) dingsta,moteris atlaiko viska,nes "vyrai"pas mus silpnoji lytis.
Atsakyti
-5

I
Irina
2019-09-14 12:13:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyras-bailys ir egoistas. GĖDA. Įdomu, kaip jis žiūrės vaikams i akis po kokių 15-20 metų. Dievas davė jam didelę dovaną , o kartu ir išbandymą. Silpnos dvasios žmogui tai nepakeliama...O štai Motinos širdis viską ištveria. Linkiu jai kantrybės, stiprybės ir sėkmės!!!!!!
Atsakyti
-6

m
močiutė2
2019-09-13 19:50:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
koks ten vyras-patinas be atsakomybės
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų