Astrologai perspėja: jūsų ramybė bus sujaukta, turėsite įvairių sunkumų

Dar antradienį Zodiako ženklus pasiekė prastos prognozės. Panašu, kad jos tęsiasi ir toliau. Trečiadienį astrologai perspėja, kad darbai ir užduotys, su kuriomis teks tvarkytis, bus kaip niekada sunkios. Galite išgirsti įvairių ir ne pačių maloniausių frazių. Jūsų ramybė bus visiškai sujaukta. Būkite kantrūs ir atidūs.

Astrologija (pixabay.com)

Avinas

Jeigu jums tenka dirbti, užuot atostogavus, tai šiandien bus ypač sunku. Galbūt atrodys, kad jums verčiama svetima atsakomybė už broką, nuostolį ar kt.

Tauras

Pokalbiai su pažįstamais ir draugais gali nustebinti keistomis naujienomis, gandais arba pripildyti jūsų galvas slaptų pagundų. Vis dėlto turbūt nerimausite dėl organizacinių reikalų, kolektyvinių projektų.

Dvyniai

Ši diena gali būti problemiška, jeigu turite slaptų nuodėmių, nelegalių sandėrių. Kai kas gali išaiškėti ir pakenkti jūsų arba per jus įstaigos reputacijai.

Vėžys

Šiandieną venkite rizikingų pramogų ir atsitiktinių pažinčių. Per dideli norai ves į aklavietę. Kažkokia pramoga, nuotykis gali baigtis nelinksmai. Venkite svaigalų.

Liūtas

Tikėtini gandai, jaukiantys vidinę ramybę. Baiminsitės netekti stabilumo, įprastos gerovės. Bent jau patys neregzkite intrigų ir neskleiskite apkalbų.

Mergelė

Regis, išgirsite kritinių pastabų iš žmonių, kurių nuomonė jums svarbi. Tai reiškia, kad galite pasijusti tarsi netekę atramos ir palaikymo, o iš dalies gal ir reputacijos.

REKLAMA

Svarstyklės

Materialinio gyvenimo pamato kūrimas ar stiprinimas, vaikų poreikiai reikalauja lėšų, tad stabilumo stoka, nusimatantys pokyčiai nekaip veikia jūsų emocinę būseną. Iš savęs daug nereikalaukite, nes dabar nesate energetiškai stiprūs.

Skorpionas

Su artimais žmonėmis arba kūrybiniais projektais susiję sunkumai išryškins jų silpnas vietas bei problemas. Nors tai atrodys sunkiai įveikiama, sprendimai bus rasti jau netrukus.

Šaulys

Įsisenėjusi sveikatos problema gali jaukti jūsų planus, trukdyti darbui ar jo paieškoms. Kita vertus, pagaliau išaiškintas negalavimas leis imtis priemonių jam įveikti.

Ožiaragis

Galite turėti reikalų su sunkaus būdo žmonėmis, nelinkinčiais jums gero. Jeigu dėl kažko teks bylinėtis, jūsų geros iškalbos neužteks. Netgi įtakingi gerbėjai turės rimtai dėl jūsų pasistengti.

Vandenis

Gali kilti problemų dėl finansinių machinacijų, įstatymų pažeidimo ar nesilaikymo. Apskritai šiandien itin lengva užsidirbti baudą, patirti nuostolį.

Žuvys

Regis, bus išbandytos jūsų vertybinės, moralinės nuostatos, teisingumo ir objektyvumo lygis bei gebėjimas partneriškai bendradarbiauti. Jeigu esate kam nors pakenkę, galimas tam tikras atpildas.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų