Sekmadienio horoskopas: būsite darbingi, tačiau kai kas vis erzins, neramins

Prasideda ruduo. Ar tai reiškia, kad bus kitoks laikotarpis Zodiako ženklams? Astrologai teigia, kad kardinaliai situacija keistis neturėtų. Būsite darbingi, susipažinsite su naujais žmonėmis. Jūsų jautrumas taip pat niekur nedings – jausite nerimą, susierzinsite dėl smulkmenų. Ką mokslo metų pradžios žvaigždės žada jums – skaitykite toliau.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Rytas bus gana darbingas, palankus ir įprastai veiklai, ir naujiems projektams, profesiniams bandymams. Popiet vis labiau domins, ką planuoja antroji pusė, partneris.

Tauras

Jei turite problemų, susijusių su jausmais, partneryste, šiandien nesunkiai viską išsiaiškinsite. Gali atsitikti taip, kad atkursite ryšį, kurio ilgėjotės ir pagaliau suvokėte, koks jis jums svarbus.

Dvyniai

Ryte galimas bruzdulys, tam tikras susierzinimas. Popiet veršitės pakeisti aplinką. Galbūt išvyksite iš savo miesto, rajono ar šalies.

Vėžys

Galite gauti svarbią žinią arba reikšmingas patyrimas kelionėje atvers jums naują suvokimą. Arba nebus jokio konkretumo, niekas praktiškai neišsispręs, tačiau jūsų akiratis arba pažinčių ratas naudingai prasiplės.

Liūtas

Iki pietų turėtų sektis produktyviai padirbėti ir aptarti svarbius reikalus, o popiet jau rūpės kiti dalykai. Norėsis susitikti su draugais, domins suplanuotas vakaro renginys ir pan.

Mergelė

Galite užmegzti pažintį, įsigyti naują gerbėją. Nusimato įdomūs pokalbiai. Galbūt įsitrauksite į visuomeninį judėjimą, į bendraminčių grupę arba nueisite į klubą ir smagiai praleisite laisvalaikį.

REKLAMA

Svarstyklės

Problemų šiandien gali kelti tik jūsų nerimas, vidinė įtampa, pasąmoninės baimės. Pasistenkite atsipalaiduoti, o savo artimiesiems nebijokite prisipažinti, kas jus slegia. Kartu bus lengviau tai įveikti.

Skorpionas

Rytinį nerimą popiet pakeis optimizmas, pasitikėjimas savimi bei kitais. Srityse, susijusiose su transportu, žiniomis, informacija, bus sunku jus pralenkti. Galite ruoštis į kelionę arba sulaukti svečio iš toli.

Šaulys

Tikėtinas pokalbis apie galimybes materialinei būklei pagerinti, pasiskolinti. Galite gauti pajamų iš protinio darbo ar transporto paslaugos, arba kažką įsigysite ir tuo kažkuo būsite patenkinti.

Ožiaragis

Šiandien noriai bendrausite, svečiuositės. Turėtų pavykti išsiaiškinti santykius, jų perspektyvas. Galite susižavėti žmogumi, kurį laikėte tiesiog pažįstamu arba draugu.

Vandenis

Kad ir kokie neįdomūs atrodytų praktiniai reikalai, derėtų juos sutvarkyti. Nuoširdžiai pasidomėkite vaikų, namiškių reikalais bei problemomis: jūsų dėmesys jiems gali būti lyg gydantis balzamas, o ir patys dėl to pasijusite geriau.

Žuvys

Pasižymėsite išaugusiu gyvybingumu, išradingumu, seksualumu. Pravartu spręsti asmenines ir vaikų problemas. Meilės reikaluose gali užgimti naujos arba atgimti priblėsusios viltys.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
P
Playbojus
2019-09-01 09:55:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
matau Mergelem zada 'Galite užmegzti pažintį, įsigyti naują gerbėją' tad ieskau mergeliu, parasykit man mazutes ;)
Atsakyti
0

s
sekmas
2019-09-01 09:50:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas cia per pasakymas 'sekmadienis bus darbingas'? sekmadienis - pagiringas, o ne darbingas :))
Atsakyti
0

L
Liutas
2019-09-01 09:53:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokia teisybe surasyta!

Iki pietų turėtų sektis produktyviai padirbėti ir aptarti svarbius reikalus, o popiet jau rūpės kiti dalykai. Norėsis susitikti su draugais, domins suplanuotas vakaro renginys ir pan.

iki pietu susitvarkau reikalus, o po pietu einu ziureti krepsinio su draugais! :))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų