Penktadienio žvaigždės išduoda: kai kas puikus metas spręsti itin svarbius klausimus

Penktadienis – paskutinė darbo diena šią savaitę. Astrologai teigia, kad būtent šiandien yra puikus metas tvarkyti svarbius darbinius, dalykinius reikalus. Tiesa, nereikėtų pradėti tvarkyti senų problemų – rūpinkitės tik šios dienos reikalais. Nedarykite nieko, ko nenorite – tai bus jūsų geros dienos garantas. Ką horoskopas žada konkrečiai jums – skaitykite toliau.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Jūs kupini entuziazmo bei ryžto. Tvarkykite svarbius dalykinius reikalus. Šios dienos susitikimai, pažintys bus naudingos. Vakarą puikiai praleisite, jei susitiksite su draugais ir išvyksite kartu papramogauti. Surenkite sau bei artimiesiems šventę, sugalvokite linksmų pramogų.

Tauras

Tinkamas metas darbdavystės sutarčiai, sandoriui pasirašyti. Palanku su vadovybe aptarti atlyginimo perspektyvas: gautais pažadais galite tikėti. Patariama įsigyti seniai svajotą daiktą ar papuošalą, nueiti papietauti į savo mėgstamą restoraną ar kavinę. Būkite dosnesni artimiesiems.

Dvyniai

Daug neplanuokite, spręskite tik šios dienos problemas. Palankus metas aptarti svarbius veiklos klausimus su įtakingais asmenimis. Vakare neatsisakykite kvietimo į svečius ar renginius: tai geras laikas švęsti ir pramogauti.

Vėžys

Nieko sunkaus nesiimkite, greičiau pavargsite. Kuo daugiau laiko namuose praleisite, tuo geriau jausitės. Neplanuokite kelionių, nebent į tėviškę. Pamirškite dalykinius rūpesčius, galvokite tik apie artimuosius.

REKLAMA

Liūtas

Gera diena ir finansinėms problemoms, susijusioms su jūsų veiklos finansavimu, spręsti. Tiesa, tai puikus laikas ir tikram poilsiui, pramogoms: pamirškite visus rūpesčius, problemas ir džiaukitės tais, kuriuos mylite.

Mergelė

Nebūkite smulkmeniški, labiau vadovaukitės nuojauta, o ne logika, ir daug spėsite nuveikti, gausite naudos iš šios dienos susitikimų, susitarimų. Tvarkant piniginius, turto reikalus patariama atidžiau įsiklausyti į intuiciją.

Svarstyklės

Palanki diena deryboms, susitarimams, dalyvauti visuomeniniuose renginiuose. Tai romantiškas metas, palankus meilės pasimatymams. Gali užsimegzti ir naujas ryšys.

Skorpionas

Tinka tvarkyti keblius piniginius, turto reikalus. Palanku skolintis pinigus. Geras metas pirkti vertingus daiktus, meno kūrinius, taip pat teikti dovanas, nors jų galite ir patys sulaukti.

Šaulys

Tinka tvarkyti finansinius reikalus, susitikti su užsieniečiais, įtakingais asmenimis : galite sulaukti naudingų pasiūlymų. Būtinai kur nors šiandien išvykite, pramogaukite, džiaukitės savimi, artimaisiais bei gyvenimu.

Ožiaragis

Tinka grįžti prie atidėtų, užmirštų reikalų, senų darbų. Palanku su vadovu aptarti jūsų karjeros perspektyvas. Tinka siūlyti, pristatyti savo projektus. Gera proga susitikti su aukštas pareigas einančiais žmonėmis, aplankyti savo senus draugus, kurie tapo žymūs, įtakingi.

Vandenis

Diena žada permainas, ir tai tinkamas laikas ką nors perdaryti, keisti, kad užbėgtumėte galimiems rūpesčiams už akių. Apmąstykite, kaip geriau racionalizuoti darbą, kad mažiau pavargtumėte. Verta susitikti su žmonėmis, galinčiais patarti, užstoti, paremti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų