Dalykai, kurių neišdrįsta pasakyti vyrai: bijo būti nesuprasti

Sakoma, kad kiekviena moteris turi paslaptį. Bet ką sako apie vyrus? Jie taip pat turi paslapčių, kurių mes, moterys, net negalime atspėti.

Barzdotas vyras (nuotr. 123rf.com)

Tinklaraštis brightside.me sudarė 13 dalykų sąrašą, kurių vyrai jums niekada nepasakys.

1. „Mums patinka savimi pasitikinčios moterys“.

Vyrai moteris vertina taip pat, kaip ir save patį. Štai kodėl vyrai mieliau renkasi charizmatiškas, netobulos išvaizdos moteris nei išvaizda prilygstančias modeliams, tačiau turinčias daugybę pasitikėjimo savimi problemų. Sunku patikėti, bet pasitikinti savimi moteris tampa žymiai patrauklesnė ir fiziškai.

2. „Man svarbu, kaip tu atrodai“.

Vyrams nėra svarbu, ar jų išrinktoji rengiasi madingai ar ne. Kiekvienas iš jų nori pamatyti „protingos ir seksualios“ įvaizdį susikūrusią moterį. Jie mėgsta, kai moterų įvaizdis yra elegantiškas ir seksualus, bet nėra vulgarus. Atminkite, kad vyrai myli akimis.

3. „Aš nežinau, kaip tai padaryti“.

Moters akyse pasirodyti vyru yra privalu. Bent jau taip galvoja patys vyrai. Štai kodėl, kiekvienas imsis bet kokio darbo, net jeigu jo ir nemoka. Jie turi būti protingi ir stiprūs šalia savo mylimųjų, nors ir neturi net menkiausios minties, kaip sutvarkyti plaukų džiovintuvą.

REKLAMA

4. „Jaučiuosi pasimetęs, kai užduodi suktus klausimus“.

Moterys mėgsta klausti „ar aš stora?“, nutaisydamos liūdną veido išraišką. Žodžiais neįmanoma apibūdinti, kaip vyrai nekenčia atsakinėti į šį klausimą. Jeigu suknelė verčia moterį atrodyti storesne, vyrai tai pastebės, tačiau dažniausiai atsakys komplimentu, nes manys, kad to laukia moteris.

5. „Man per brangu“.

Vyrai visada konkuruoja ir tai nėra paslaptis. Gerdami bare, jie lygina save su savo draugais ir nekenčia pripažinti kito pranašumo. Tad dažnai vyras tiesiog negali pasakyti savo draugei, kad jis negali kažko sau leisti.

6. „Aš pavydžiu“.

Vyrai nėra tie, kurie reiškia savo jausmus atvirai, ir kai vienas iš jų mato savo merginą flirtuojant su kitu vaikinu, jis dažnai neparodys nei vienos emocijos. Netikėkite, iš tikrųjų jame kunkuliuoja daugybė jausmų.

7. „Man patinka tavo sesuo/draugė“.

Tai paprasta: jei manote, kad jūsų draugė ar sesuo yra labai graži, jūsų vyras taip pat tai pastebi. Jam patiks jos išvaizda ir jis galvos apie ją, nors jis, žinoma, niekada apie tai nekalbės. Kvaila manyti, kad jūsų meilė jį daro aklu kitų moterų grožiui.

8. „Mes nagrinėjame jus“.

Ponios, jei vyras kviečia jus į restoraną, neskubėkite rinktis vestuvių suknelės. Lengvas flirtavimas, juokas ir šypsenos - tai tik ženklas, kad jūs jį dominate, o ne tai, kad viskas tęsis amžinai.

9. „Mums patinka komplimentai“.

Yra įprasta, kad komplimentus paprastai dalina vyrai, bet juos gauti jie mėgsta ne mažiau. Jiems taip pat reikia meilės ir šilto žodžio. Tokie maži dalykai gali viską pakeisti. Vyrai nori žinoti, kad jie pasirinko tinkamą aprangą ir atrodo gražiai.

10. „Mums patinka mergaitiški dalykai“.

Taip, tai tiesa: nagai ir lygi oda yra požymiai, kad vyras rūpinasi savimi. Vyrai taip pat mėgsta stebėti moterims skirtas televizijos laidas, kad atsipalaiduotų. Jie tiesiog slepia tai nuo kitų, nes „kiti nesupras“.

11. „Man baisu“.

Vyras neturi kalbėti apie savo baimes, ar ne? Bet kiekvienas turi fobijų ir tai teisinga. Vyrai nesakys, kad jie bijo tamsos ar vorų, kad neparodytų silpnumo. Bet būk pasiruošusi būti ta, kuris užmuš tarakoną šlepete, kol jis slepiasi.


Rašyti komentarą...
N
Nesvarbus vyras
2019-07-22 23:50:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai va moterys pasirodo ir vyrai turi jausmus. Netik apie seksą galvoje. Mes irgi esame žmonės. Mums irgi reikia švelnumo ir meilės. Mes irgi norime būti mylimi. Irgi norime šeimos.
Atsakyti
-1

j
jus moteriskes kaltos
2019-07-23 16:12:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jūs renkatės, ir jei sukuriate šeimą ne su tuo vyriškiu. Tai ne vyrai kalti.
Atsakyti
0

S
Sigis 2
2020-01-11 11:43:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tų kiaurusku, nuvalkiotu ? Kaip galima tokią mylėti?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų