TOP3 Zodiako ženklai – pasikėlę mulkiai: amžinai vaikšto užrietę nosis

Tikriausiai esate sutikę savo gyvenime bent vieną asmenybę, kuri savo arogancija nurungia visus, esančius tame pačiame kambaryje. Tačiau kurie Zodiako ženklai yra patys arogantiškiausi iš visų?

Pora  (nuotr. 123rf.com)
36

Portalas yourtango.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kurie yra patys arogantiškiausi:

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mamos pagal zodiako ženklą: ką apie jus tai išduoda?

LIŪTAS

Tikriausiai nieko nenustebino, jog šis Zodiako ženklas atsidūrė šio sąrašo viršuje – juk būtent Liūtai garsėja savo pasitikėjimu, egoizmu ir savimyla. Tačiau vertėtų sutikti, kad jeigu jie nebūtų tokie charizmatiški, tikrai netūrėtų tiek daug savo sekėjų. Liūto egoizmas yra toks didelis, kad neretai gali trukdyti jų karjerai. Jeigu Liūtui į galvą ateina idėja, ją sunkiai būtų įmanoma išmesti iš jų minčių. Liūtai niekada nemano, kad jie yra teisūs – jie tai žino.

ŠAULYS

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl Šauliai taip pasitikimi savimi – sugebėjimas kuo tvirčiausiai stovėti ant žemės. Šauliai yra šarmingi, kupini optimizmo ir intuityvūs. Nepaisant to, Šiauliai visada mano, jog jų gerosios savybės turi būti pastebėtos visų aplinkinių, dėl to jie neretai tampa arogantiškomis asmenybėmis. Šauliai įsitikinę, jog kiti aplinkiniai turi į juos lygiuotis ir nuolatos klausti jų patarimo.

JAUTIS

Jaučiai netiki kompromisais, o kodėl turėtų? Šie žmonės įsitikinę savo teisingumu, o kadangi jie itin savimi pasitiki, todėl aplinkinių nuomonė jiems visiškai nerūpi. Jaučių pagrindinė klaida ta, jog jie visada mano, kad kiti žmonės pirmiausia turėtų atsiklausti jų nuomonės, o tik tada veikti. Šio Zodiako ženklai atstovai yra tikri individualistai, todėl gyvenime jie nepasitiki niekuo, tik savimi.


Rašyti komentarą...
L
Laima.
2019-06-08 22:47:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šių paistalų autorius turėtų arba rimtai pastudijuoti astrologiją, arba nejuokinti pasaulio.
Atsakyti
-4

Y
Y
2019-06-09 17:28:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man atrodo kad mulkiai tie kurie sita mesla raso... nes ant daugiau smegenu neuztenka
Atsakyti
0

J
Jora
2019-06-08 23:23:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pilni kampai dabar rašančių apie zodiako ženklus , kai parašo , tai juokas ima skaitant. Niekada niekas neatitinka. Bando rašyt, bet net į tą pusę nepataiko
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų