Šakių „Vyčio“ (28/10) komanda patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui ir nesėkmingai baigė Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliarųjį sezoną.

Šakiškiai svečiuose po atkaklios kovos ir pratęsimo 91:92 (26:21, 23:20, 16:18, 14:20, 12:13) nusileido Vilniaus „Perlui-MRU“ (20/18).

Didžiąją dalį rungtynių nors ir neženkliai, tačiau pranašumą saugojo „Vytis“. Prasidėjus antrajam ketvirčiui šakiškiai pirmavo dviženkliu skirtumu (34:23), bet siautėti pradėjo Margiris Normantas – 35:39. Kaskart, kai „Vytis“ bandė labiau atitrūkti, M.Normantas vis šaudavo po metimą, tad šakiškiai užtikrintai jaustis tikrai negalėjo.

„Perlas-MRU“ buvo nusiteikęs kovingai ir likus 2 minutėms atsiliko vos 2 taškais (72:74), bet gyvybiškai svarbius metimus pataikė Ignas Vaitkus, leisdamas manyti, kad „Vytis“ iškovos pergalę.

Likus 48 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Vytis“ pirmavo 79:72, tačiau šaltus nervus rodė ir M.Normantas ir Arnas Beručka – 79:79. Komandų laukė pratęsimas. Kol pražangų limitą išnaudojęs I.Vaitkus sėdėjo ant suoliuko, „Vyčiui“ padėjo Marijus Užupis ir Ernestas Serkevičius. Likus 13 sekundžių šakiškiai pirmavo 91:90, bet M.Normantas pataikė beveik su sirena ir dvitaškiu išplėšė pergalę „Perlui-MRU“ – 92:91.

„Vytis“: I.Vaitkus 21, K.Brusokas 16 (10 atk. kam.), P.Beliavičius 14 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), D.Domarkas 10, M.Užupis ir E.Serkevičius – po 9.

„Perlas-MRU“: M.Normantas 42, A.Beručka 12, A.Pilauskas 8, R.Pipiras 7, R.Sugintas (7 atk. kam.) ir M.Dieninis – po 6.