„3 už Lietuvą“ rungtynėse Alytuje triumfavo profesionalai

Šeštadienį Alytaus arenoje vykusiose turnyro „3 už Lietuvą“ rungtynėse Kšištofo Lavrinovičiaus, Tomo Pačėso ir Dalios Belickaitės komanda įveikė krepšinio sirgalių komandą „Už Jonuką“. Nors žinomų sportininkų trio turėjo nemažai darbo stabdant mėgėjų komandos atakas, tačiau, teisėjui paskelbus rungtynių pabaigą, rezultatas švieslentėje buvo 8:4 profesionalų naudai. Šią kovą televizijos TV3 žiūrovai ir portalo tv3.lt lankytojai galėjo stebėti tiesiogiai.

4

„Nesitikėjau, kad bus taip sunku. Visos rungtynės vyko labai dideliu tempu, o mėgėjų komandoje žaidė tikrai geri krepšininkai“, – tvirtino K. Lavrinovičius.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: „3 už Lietuvą“ rungtynėse Alytuje triumfavo profesionalai

Anot profesionalų komandos aukštaūgio, jo komanda parodė, kad sugeba susidoroti su spaudimu ir parodė tai, ką moka geriausiai.

T. Pačėsas po rungtynių gyrė komandos bendražygę, vieną geriausių jaunųjų Lietuvos ir Europos krepšininkių, D. Belickaitę.

„Ji yra labai gera žaidėja, gerai mato aikštę, gerai supranta krepšinį, todėl organizuoti mūsų komandos atakas buvo labai lengva“, – teigė T. Pačėsas.

REKLAMA

Atrankos varžybose, kurios nuo pat ryto vyko šalia Alytaus arenos, netrūko įtampos ir azarto. Atrankos turo finale susitiko dvi stipriausios – „Ročkų“ ir „Už Jonuką“ komandos.

„Už Jonuką“ komandos nariams pavyko sėkmingiau susidoroti su įtampa mačo pradžioje ir pelnyti pirmuosius taškus, į kuriuos priešininkai atsakė taikliu metimu iš tolimos distancijos. Komandos „Už Jonuką“ vyrai tempą tik didino, greitos atakos sekė viena paskui kitą, o galutinis rungtynių rezultatas buvo negailestingas „Ročkų“ ekipai, kuri rezultatu 15:8 turėjo pripažinti „Už Jonuką“ komandos pranašumą.

Kitas turnyro „3 už Lietuvą“ etapas vyks šį trečiadienį, rugpjūčio 12 dieną, Kėdainiuose. Geriausiųjų atrankos dalyvių susirėmimus su pramogų bei sporto pasaulio žvaigždėmis TV3 televizijos žiūrovai bei portalo tv3.lt lankytojai gali stebėti tiesiogiai Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinių varžybų Lietuva-Austrija ilgosios pertraukos metu. Mačo startas – 19.30 val.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų