Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Stilistė Agnė Jagelavičiūtė kreipėsi į Vilniaus miesto apylinkės teismą. Moteris reikalauja buvusios auklės Šarūnės Jovaišaitės atlyginti padarytą neturtinę žalą.

REKLAMA

Konfliktas su buvusia aukle viešai nuskambėjo prieš daugiau nei metus, kai Š.Jovaišaitė apkalbėjo savo darbdavę, teigdama, kad A. Jagelavičiūtė yra bloga motina, alkoholikė.

Taip pat ne vienerius metus pas A.Jagelavičiūtę dirbusi moteris, anot Agnės, Š,Jovaišaitė naudojosi jos finansais, ją persekioja ir turi psichikos sutrikimų.

Konfliktą teismas spręs ketvirtadienio popietę. Kaip nurodoma bylos medžiagoje, A.Volkienė prašo buvusios vaiko auklės atlyginti padarytą neturtinę žalą. 

Delfi.lt portalo laidoje „Aš Ikona“ birželį buvusi vaiko auklė teigė, kad konfliktas su A.Jagelavičiūte kilo po jos apsilankymo vienoje TV laidoje. 

„Nelaikau jokio pykčio, daugiau nei dvejus metus draugavome. Galbūt padariau klaidų, didžiausią klaidą padariau, kad buvo nebe darbiniai santykiai“, – laidoje kalbėjo Š.Jovaišaitė.

 

N Nesvarbu 2020-11-24 18:15:50
Pati baisiausia Lietuvos moteris - Jagelaviciute. Visom prasmėm, savo išvaizda, bendravimu, savo turgaus lygio zargoniniu leksikonu, bendravimu, pasiputimu, ir arogancija. Totaliai bjauri būtybė.
Atsakyti
-77
F Fifa 2020-11-24 16:07:52
O ko už teisybę pykti. Visi puikiai žino kad ji alkoholikė. Juk visa Lietuva tai ne kartą matė
Tai koks čia šmeižtas?
Atsakyti
-61
I Idomu 2020-11-24 15:56:08
Ar si zvaigzde mokejo mokescius uz aukle???
Atsakyti
-42
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI