Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Dienos eigoje būtinai susiplanuokite atrasti laiko pokalbiui su žmogumi, kuriam jūsų trūksta labiausiai. Tik venkite priekaištauti – toks tonas nenuves į sutarimą.

REKLAMA

Avinas

Savotiškų iliuzijų laikas tęsiasi, tad galite nepastebėti apgaulės ar pavojaus, ypač jei bendrausite su įtakingais ar mažai pažįstamais asmenimis, užsieniečiais arba dalykiniais partneriais.

Tauras

Gali pavykti suprasti, kas sukasi jūsų vadovo galvoje, kas kunkuliuoja antrosios pusės širdyje - nesuklysite. Tik ar teisingas išvadas padarysite? Patartina nepriimti jokių svarbių sprendimų, susijusių tiek su veikla, tiek su šeima.

Dvyniai

Svarbus laikas, kai galite suprasti ar sužinoti jums (jūsų veiklai, ateičiai) reikšmingų dalykų. Atidžiai vertinkite gautus patarimus, pamokymus – vėliau tai pravers.

Vėžys

Diena nepalanki aktyviai veiklai. Atsiribokite nuo to, kas jums nepatinka, ir nusiteikite geranoriškai.

Liūtas

Nepervertinkite savo galimybių ir įtakos: nuo jūsų norų, valios ar įtakos mažai kas priklausys. Vertėtų derintis, taikytis prie antrosios pusės, partnerių, paisyti jų nuomonės ir pageidavimų.

Mergelė

Gali apimti įtarimai be pagrindo, kilti pasitikėjimas kuo nors ir ten, kur reikėtų pasisaugoti. Gražiais pažadais, optimistiškomis perspektyvomis jus bus lengva suklaidinti finansiniuose dalykuose.

Svarstyklės

Gera diena, jei darysite tik tai, kas nuo jūsų vienų priklauso. Tiesa, verta kreiptis patarimo, pagalbos į vyresnius ar viršesnius, labiau patyrusius asmenis. Būkite labai atidūs ir susikaupę rašydami, skaičiuodami.

REKLAMA

Skorpionas

Negeras laikas apibendrinimams, rimtoms išvadoms, atsakingiems dalykiniams sprendimams priimti. Mažiau dėmesio kreipkite į nemalonias detales: per jas susierzinsite, neišvysite visumos, nesugebėsite objektyviai įvertinti reikalo.

Šaulys

Nepervertinkite savo galimybių, nesivelkite į avantiūras. Vis dėlto jausitės geriau už kitus, paprasčiau išsisuksite iš sudėtingos situacijos. Tai gera proga lengvai išspręsti sunkumus darbe.

Ožiaragis

Šiandien svarbu susikaupti, susitelkti, atsiriboti nuo išorinio pasaulio įtakos. Dirbant labiau nei paprastai bus svarbu profesionalumas.

Vandenis

Klysta visi, nemanykite, kad šiandien išimtinė diena, todėl nebūkite kategoriški, nieko neteiskite. Venkite įsipareigoti ilgam: viskas gali išeiti atvirkščiai, nei tikėsitės.

Žuvys

Nerizikuokite turimais pasiekimais, karjera, pinigais. Nesižavėkite pasiūlymais greitai praturtėti. Kad ir kuo užsiimsite, reikės daug ištvermės.

Šaltinis: vytautus.com

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI