Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Stuburo išvarža – žodžių junginys, skambantis itin grėsmingai ir skaudžiai, po kurio žmonės dažnai nurašo savo galimybes toliau aktyviai sportuoti. Tačiau viskas yra priešingai – sportas turi tapti nuolatine rutina, norint džiaugtis pilnavertišku gyvenimu.

REKLAMA

Penktoje tv3.lt sveikos gyvensenos projekto „Tvirtas kūnas“ laidoje apsilankiusi grožio specialistė Andželika atskleidė, kad tik sportas jai padeda įveikti stuburo išvaržos padarinius.

Ji, prižiūrima „Lemon Gym“ trenerio Aivaro Pekoriaus, parodė, kaip stiprina kojas.

„Turiu labai saugotis. Bet koks neteisingas svorio pakėlimas lemtų, kad kitą dieną nepakilčiau iš lovos dėl skausmų. Turiu stabiliai laikyti nugarą, tik tada galvoti apie papildomą svorį“, – pripažįsta ji.

Pasak A. Pekoriaus, darbas su savo kūnu svoriu anaiptol nereiškia, kad jūsų sporto pasiekimai bus limituoti. Čia atsiveria didelės galimybės ir tik nuo jūsų fantazijos priklauso, kaip apsunkinsite darbą raumeniu.

Daugiau apie tai – penktoje „Tvirtas kūnas“ laidoje.

Turite daug darbo, vaikų, verslą, skaudžių traumų ar jau jaučiatės per „seni“ sportuoti su svoriais ar treniruokliais? Nuolatinių atsikalbinėjimų galima išgirsti daug ir pačių įvairiausių, bet „Tvirto kūno“ dalyviai parodys jums, kad labai norint viskas įmanoma ir nusibrėžti sau ribų nereikėtų!

Kviečiame laidą!

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI