Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Skausmas šlapinantis (nuotr. 123rf.com)

Šlapimo takų infekcijos pasireiškia maudimu šlapinantis, noru dažniau nei įprastai eiti į tualetą, galvos svaigimu, pykinimu ir kartais net vėmimo jausmu. Šlapinimasis prieš ir po sekso, spanguolių ar raudonųjų serbentų valgymas yra puikūs šlapimo takų infekcijų prevencijos būdai. „Usefulbeautytips“ pateikia keletą patarimų, kaip išvengti šlapimo takų infekcijų.

REKLAMA

Šlapimo takų infekcijų gydymui daugelis moterų pasirenka natūralias priemones. Jie yra labai paprasti ir nebrangūs.

Valgykite mėlynes – be antioksidantų, mėlynės padeda mums kovoti su bet kokios rūšies infekcijomis, įskaitant šlapimo takų infekcijas.

Nebandykite užlaikyti šlapimo ir šlapinkitės visada, kai jaučiate poreikį ištuštinti pūslę! Šlapimas užsistovi šlapimo pūslėje ir tampa ypač patrauklia aplinka bakterijų dauginimuisi.

Nenaudokite vienkartinių higieninių įklotų. Nuolat drėgna aplinka skatina šlapimo takų infekcijas. Pabandykite naudoti tamponus ar menstruacinę taurę.

Venkite vonių su putomis. Putos gali pabrėžti nemalonius šlapimo infekcijos simptomus. Atsisakykite jų ir jeigu yra galimybė verčiau maudykitės duše.

Gerkite vandenį! Optimali hidratacija reiškia dažnesnį šlapinimąsi (12 kartų per dieną). Tokiu būdu bakterijos ilgai neužsibūna organizme ir yra pašalinamos.

Vartokite priešuždegiminius produktus. Pavyzdžiui, žaliąją arbatą, salotas, braškes, lašišą ir alyvuogių aliejus, be to, kad yra labai sveika, tai gali sumažinti šlapimo pūslės uždegimą ir sumažinti infekcijos tikimybę.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI