zlin

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zlin“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zlin“.

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.
2017-10-20

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.