xiong ying ruan

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „xiong ying ruan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „xiong ying ruan“.

Diana Žiliūtė dviratininkių lenktynių Kanadoje antrajame etape buvo vienuolikta

Kanadoje vykstančių daugiadienių "Le Tour du Grand Montreal" dviratininkių lenktynių antrajame etape vienuolikta finišavo bei į 30-ąją poziciją iš 53-čiosios bendrojoje įskaitoje pakilo "Safi-Pasta Zara Manhattan" ekipos narė Diana Žiliūtė.
2007-06-06

E. Pučinskaitė dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje lieka devinta

23-čią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de l`Aude" dviratininkių lenktynių šeštajame etape 29-a finišavo, tačiau devintąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojo "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Ketvirtadienį 113 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkė 2 minutes bei 33 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai danei Lindai Villumsen Serup: 1. Linda Villumsen Serup (Danija) 2 val. 42 min. 50 sek.