xacobeo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „xacobeo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „xacobeo“.

„Vuelta a España“: Alejandro Valverde pirmauja net keliose įskaitose

Po trijų įtemptų dienų kalnų etapuose, šiandien „Vueltos“ dalyviai gavo šiek tiek atsikvėpti, išvažiuodami į lygumų trasą, po kurios bendroje įskaitoje didysis ispanų favoritas pirmauja ne tik bendroje, bet ir taškų, ir kombinuotoje įskaitoje. Etapą laimėjo olandas 15 etapą laimėjo olandas Larsas Boomas („Rabobank“), daugiau kaip minute aplenkęs ispaną Davidą Herrero („Xacobeo“) ir vokietį Dominiką Roelsą („Milram“), o 170,8 km distanciją „Jaén – Córdoba“ įveikė per 4 val. 12 min. 56 sek.
2009-09-14

I. Konovalovas tęsia Ispanijos kalnų šturmą

Atgavę jėgas po poilsio dienos, penktadienį „Vuelta a España“ dalyviai vėl tęsė lenktynes Ispanijos kalnuose. Lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 147-as ir bendroje įskaitoje dar labiau nutolo nuo lyderio poziciją išsaugojusio A. Valverde's , nukritęs iš 120 į 129 vietą. 12 etapo 179,3 km distancijoje „Almería – Alto de Velefique“ dviratininkų laukė išbandymas 4 įkalnėse, kurių paskutinė (1 kategorijos) laukė finalinėje atkarpoje.