valiutos keitimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valiutos keitimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valiutos keitimas“.

Taip atsiskaitant banko kortele – milžiniški mokesčiai: patarė nedaryti šios klaidos

Artėjant kelionių sezonui, didžiausias galvos skausmas – kaip nuveikti kuo daugiau išleidžiant kuo mažiau pinigų. Dėl to yra labai svarbu žinoti, kokiu būdu yra geriausia atsiskaitinėti lankomose šalyse. Ten, kuriose nėra euro, pasirinkimai dažniausiai yra trys: arba pasikeisti pinigus į vietinės valiutos grynuosius, arba atsiskaityti kortele eurais, arba atsiskaitant kortele pasirinkti mokėti vietine valiuta.
2024-05-01

Eros pabaiga: SEB banko darbuotojai visai nepriims ir neišduos grynųjų

Vienas didžiausių šalies bankų pranešė, kad nuo gruodžio 2 d. jo skyriuose gyvai nebebus galima atlikti jokių operacijų grynaisiais pinigais. Norėdami pinigus sumokėti ar išsiimti klientai tai galės padaryti tik savitarnos terminaluose. Išplatintame pranešime bankas informuoja, kad skyrių tinklo pertvarką pradėjo prieš 5 metus atidaręs pirmąjį finansinių konsultacijų skyrių. Dabar jau 90 proc.
2019-10-01

Kokią naudą Anglijos lietuviams atneš euras Lietuvoje?

Prieš euro įvedimą Lietuvos žiniasklaida mirgėjo straipsniais, kad su euru Lietuva pateks į euro zonos rojų. Bet nepraėjo nė mėnuo, straipsnių rašytojai savo honorarų gal nė nespėjo pragerti, o euras smuko į rekordines žemumas. Tačiau kažkas juk turi išlošti, nebūna taip, kad pralaimi visi.

Atsiskaitymas dviem valiutomis. Iššūkis prekybininkams ir pirkėjų tolerancijai

2015 m. sausio 1-15 d. Lietuvoje už prekes bei paslaugas atsiskaityti bus galima ir litais, ir eurais. O grąža, išskyrus išimtinius atvejus, bus atiduodama tik eurais. Šie pokyčiai labiausiai atsilieps daugiausia klientų kasdien sulaukiančiam verslui – apie 15 tūkst. mažmeninės prekybos parduotuvių, taip pat beveik 7 tūkst. viešojo maitinimo įmonių.
2014-12-22

Paranoja dėl euro

Pagrindinė tema, dėl kurios pamišusi didžioji dalis Lietuvos, – euro įvedimas. Taip, nuo sausio mėnesio turėsime bendrą Europos valiutą – tai yra faktas, tačiau Lietuvą ne veltui esu ne sykį vadinusi stebuklų šalimi: vis dar atsiranda tokių nuo realybės atsilupusių veikėjų, kurie sugeba kliedėti, kad prieštarauja euro įvedimui ir žada priešintis. Suprantat, – priešinsis? Rašydama negaliu sulaikyti juoko, tačiau šie egzemplioriai apie tai kalba rimtu veidu.

Naujas kovos žygis prietrankoms

Taip, aš žinau naują sritį, kur visi euro priešininkai, acto garintojai, žemės saugotojai, violetiniai nuokvaišos, raudantys vargdieniai ir, žinoma, supermamytės dabar gali susitelkti ir net iš jų mažų protelių gali būti tam tikros naudos.

ECB: nei Lietuva, nei kitos šalys nėra pasirengusios įsivesti eurą

Nė viena iš aštuonių norą prisijungti prie euro zonos pareiškusių valstybių reikiamų standartų šiuo metu neatitinka, pažymima naujausioje trečiadienį paskelbtoje Europos centrinio banko (ECB) ataskaitoje.
2012-05-30

Va­liu­tų są­ra­še – bos­nių mar­kės, kro­a­tų ku­nos ir ma­ke­do­nų di­na­rai

„Snoro“ kioskus Alytuje puošia užrašai anglų kalba, kviečiantys keisti valiutą ir gauti dovanėlę - čempionato medaliuką. Nemaža dovana jau vien tai, kad banko konvertuojamų valiutų lentelę papildė ir tos valiutos, kurios keičiamos nebuvo, tačiau dėl atvykusių sirgalių įtrauktos į sąrašą. Jame atsirado ir Alytuje žaidžiančių komandų aistruoliams sava valiuta: Bosnijos ir Hercegovinos konvertuojamosios markės (BAM), Makedonijos denarai (MKD), Kroatijos kunos.
2011-09-06

Išgryninti baltarusiškus rublius Lietuvoje beveik neįmanoma

Kovą Baltarusijoje prasidėjusi valiutų krizė gena vietinius gyventojus ieškoti aplinkinių kelių, kur dar galima būtų išsikeisti kasdien vis nuvertėjančius rublius. Baltarusijos bankai jau kuris laikas apriboję baltarusiškų rublių keitimą į kitas valiutas, tačiau vietos gyventojai išeičių ieško išradingais būdais. Kartais jų keliai atveda net į Lietuvą.
2011-04-27
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų