trojos virusas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „trojos virusas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „trojos virusas“.

Ukrainoje ir Lenkijoje plinta pavojingas Trojos virusas „BlackEnergy“

Antivirusinės programinės įrangos gamintojos ESET ekspertai perspėjo, kad sparčiai plinta sudėtingas Trojos virusas, nuo kurio nukentėjo daug kompiuterių naudotojų Ukrainoje ir Lenkijoje. „BlackEnergy“ pavadintas kenkėjas piktybiškas atakas vykdo ir prieš verslo bei valstybines įmones, praneša ESET atstovai.
2014-09-24

SMS „Trojos“ virusas aptiktas 66 pasaulio šalyse

SMS „Trojos“ virusai plečia savo geografiją: šiuo metu tarp „Kaspersky Lab“ dažniausiai aptinkamų mobiliųjų kenkėjiškų programų pirmąją vietą užima „Trojos“ virusas, gebantis siųsti SMS padidintų tarifų numeriais į 14 skirtingų pasaulio šalių, teigia bendrovės atstovai. Tačiau tai ne riba: užfiksuotas naujas SMS „Trojos“ virusas „FakeInst.ef“, gresiantis 66 šalių vartotojams, taip pat ir JAV, nors anksčiau šioje šalyje „Kaspersky Lab“ nebuvo pastebėjusi panašių kenkėjiškų programų.
2014-04-29

Aptiktas „Trojos“ virusas, vagiantis pinigus iš „QIWI“ elektroninės piniginės

Bendrovė „Kaspersky Lab“ pranešė ne kartą skelbusi apie mobiliąją kenkėjišką programinę įrangą, siunčiančią SMS padidinto tarifo numeriais arba vagiančią pinigus iš vartotojų banko sąskaitų. Apgavikai savo ruožtu nesėdi rankų sudėję ir nuolat kuria naujus vagystės būdus. Neseniai „Kaspersky Lab“ ekspertai aptiko naują „Trojos“ virusą „Waller“ – be mokamų SMS siuntimo, virusas taip pat bando pavogti pinigus iš elektroninės piniginės QIWI.
2014-04-15

Po tariama „WhatsApp“ programėle paslėptas „Trojos“ virusas

Kompiuterių saugumo programinės įrangos gamintojos „Kaspersky Lab“ ekspertai pranešė išnagrinėję elektroniniu paštu platinamą šlamštalaiškį, skirtą populiarios programėlės „WhatsApp“ vartotojams. Prisidengdami pranešimu apie lengvai prieinamą priedą asmeniniams kompiuteriams apgavikai siūlė vartotojams parsisiųsti kenkėjišką failą – „Trojos“ virusą.
2014-01-24

Mobilieji „Trojos“ virusai rado naują kelią į vartotojų banko sąskaitas

Mobilusis „Trojos“ virusas „Svpeng“, „Kaspersky Lab“ specialistų aptiktas šių metų vasarą ir galintis vogti pinigus tiesiogiai iš „Android“ išmaniųjų telefonų vartotojų banko sąskaitų, tapo įmantresnis – dabar jis gali iš vartotojų išvilioti jų elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis taikydamas netikruosius tinklalapius, sakoma bendrovės pranešime. Naujas šio „Trojos“ viruso funkcionalumas pasireiškia tuo, kad virusas pakeičia atverstą teisėto bankinio priedo langą netikru.
2013-11-06

Anglijoje nuteista internetinių vagių gauja iš Baltijos šalių

Internetiniai sukčiai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, „SpyEye“ Trojos virusu vogę D. Britanijos ir kitų šalių piliečių internetinės bankininkystės  duomenis, nuteisti 2, 4 ir 5 metų laisvės atėmimo bausmėmis. Soutvarko Karūnos teismas Londone pasiuntė už grotų Pavelą Cyganoką iš Lietuvos, Ilją Zakrevskį iš Estijos ir Aldį Krumminšą iš Latvijos, pripažintus kaltais dėl svetimų kompiuterių užvaldymo ir pinigų vagystės, pranešė „Techweekeurope.co.
2012-07-03

„Interneto galas“ ateis liepos 9-ąją?

Dėl „DNS Changer“ viruso daugiau kaip 350 tūkst. kompiuterių liepos 9 dieną praras interneto ryšį, teigia FTB. „DNS Changer“ – virusas, kurį sukūrė estų nusikalstama grupuotė. Šalies pareigūnai, padedami FTB, ją išardė dar lapkritį. Klestėjimo metu jis užkrėtė daugiau kaip 500 tūkst. kompiuterių, praneša telegraph.co.uk. Virusas, pirmą kartą panaudotas 2007 metais, be vartotojo žinios užgrobia kompiuterį ir pradeda kurti apgaulingus paspaudimus ant reklamų.
2012-04-25

Garsusis Trojos virusas sukurtas nežinoma programavimo kalba

Dalis pramoniniam šnipinėjimui skirto itin pavojingo Trojos viruso „Duqu“ kodo buvo sukurta nežinoma programavimo kalba, teigia ekspertai. Tai reiškia, kad šiam projektui buvo skirtos milijoninės investicijos, galbūt taip vykdant kažkokios valstybės užsakymą. Apie „Duqu“ Trojos virusą viešai paskelbta 2011 m. rugsėjo 1 dieną.
2012-03-08

Antivirusinė programa virusu palaikė pati save

Antivirusinė programa „Avira“ virusu palaikė vieną savo pačios komponentų, pranešė „The Register“. Pasak leidinio, „Avira“ kenkėjišku kodu palaikė jos sudėtyje esantį AESCRIPT.dll bibliotekos failą. Antivirusinė programa jam suteikė  TR/Spy.463227 kodą  ir pažymėjo kaip „Trojos arklio“ virusą. Vėliau paaiškėjo, kad AESCRIPT.dll buvo palaikytas virusu dėl klaidos virusų aprašų bazėje.
2011-10-28

„Facebook" puola antivirusines programas išjungiantis virusas

Antivirusinės programinės įrangos gamintoja bendrovė „Bitdefender" perspėjo apie socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų kompiuterius puldinėjantį itin pavojingą Trojos virusą, pasižymintį dideliu socialinės inžinerijos efektyvumu. „Bitdefender„ specialistai pranešė „Facebook“ tinkle aptikę „Trojan.FakeAV.LVT“ virusą, išmoningai apgaudinėjantį interneto vartotojus ir gebantį iš užkrėstų kompiuterių pašalinti antivirusines programas, taip atveriant tiesų kelią į „kompiuterių - zombių“ tinklus.
2011-07-29
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų