socialinė reklama

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „socialinė reklama“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „socialinė reklama“.

Nepraleisk progos: konkursas tikriems kameros ir montažo maniakams

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizuoja mėgėjiškų socialinės reklamos vaizdo siužetų saugaus eismo tema sukūrimo kūrybinių darbų konkursą.
2017-02-03

Jei vairuodami imate telefoną į ranką, jūs privalote tai pamatyti

Gyvename pasaulyje, kuriame norint jaustis patogiai, reikia visuomet būti „prisijungus“. Tad neturėtų nieko stebinti faktas, kad vairuotojai drąsiai ima telefoną į vieną ranką, laikydami vairą kitoje, tuo pat metu gerai žinodami, jog vairavimas ir naudojimasis telefonu tuo pat metu yra tiek pat pavojinga, kaip važiuoti užmerktomis akimis. Nepaisant vis didėjančių nuobaudų už tokį pavojingą elgesį prie vairo ir skaudžių avarijų, vairuotojai vis tiek tai daro.
2015-07-24

Švedijos ginkluotosios pajėgos ragina karius neslėpti seksualinės orientacijos

Švedijos ginkluotosios pajėgos pristatė naują socialinę kampaniją „Kai kurių dalykų nereikia slėpti kamufliažu“, kuria ragina karius tarnauti neslepiant savo seksualinės orientacijos ir/ar lytinės tapatybės. Visoje šalyje iškabinti socialinės kampanijos plakatai vaizduoja uniformuotą karę kamufliažo fone. Karės uniforma papuošta LGBT* bendruomenės simboliu – vaivorykštės spalvų vėliava, rašo lgl.lt. Socialinės reklamos plakato apačioje rašoma: „Kai kurių dalykų nereikia slėpti kamufliažu.
2015-07-22

Socialinėje reklamoje – iššūkis savimi nepasitikinčioms moterims

Kompanija „Dove“ pristatė naują socialinę kampaniją, pavadintą „#ChooseBeautiful“, paskatinusią moteris iš naujo įvertinti save. San Paule, San Franciske, Šanchajuje ir Londone dailiosios lyties atstovės galėjo pasirinkti pro kuriuo užrašu, „Graži“ ar „Vidutinišika“, padailintas duris įžengti į prekybos centrą.
2015-04-09

Ministerija nepritaria siūlymui dalį alkoholio akcizo skirti socialinei reklamai

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) nepritaria parlamentarų siūlymui 5 proc. akcizo už alkoholį pajamų skirti prieš alkoholio vartojimą nukreiptai socialinei reklamai. Neigiamą išvadą „darbiečių“ Kęstučio Daukšio ir Vilijos Filipovičienės pataisoms teikianti ministerija tvirtina, kad įstatyme numatytiems tikslams reikėtų atseikėti 40 mln. litų, o tai neigiamai paveiktų šalies biudžeto formavimą.
Aktualijos 2014-11-17

Socialinis projektas „Draugų uogienė – dalinkis“ keliauja per Lietuvą

Socialiai atsakingo verslo ir geresnės visuomenės projektas – „Draugų uogienė – dalinkis“ kviečia pasidalinti derliaus pertekliumi su daugiavaikėmis šeimomis. „Projekto idėja paprasta, – sako jos autorė Violeta Masteikienė, VŠĮ „GMM projektai“ vadovė, – turintys daugiau dalinasi su turinčiais mažiau. Tačiau nenorime, kad tai taptų tiesiog labdaros paskirstymo akcija. Siekiame, kad gaunantys, būtų ne tik gavėjai, bet ir davėjai.
Lietuva 2014-09-10

Porcija šoko terapijos

Geri. Vairuoji. Netenki. Šie trys žodžiai tapo socialinės reklamos pagrindiniu akcentu. Paprastai, tokios reklamos yra gana žiaurokos, tačiau tai pateisinama.
2014-06-03

Neskrisk greičiau, nei skrenda tavo angelas sargas

Pagal naujausius skaičiavimus, jei kiekvienas Europos vairuotojas laikytųsi kelių eismo taisyklių, t.y. užsisegtų saugos diržus, neviršytų saugaus greičio ar nesėstų prie vairo girtas – per metus galima būtų išgelbėti 12 tūkst. gyvybių visoje Europoje.
2014-02-12

D. Grybauskaitės rinkimų taktika:socialiniai tinklai, dviprasmybės, tylos siena ir begalė mažųjų karų?

„Mano pirmoji reakcija? Manau, kad tai buvo visiškai nereikalingas žingsnis, – apie prezidentės Dalios Grybauskaitės įrašą socialiniame tinkle „Facebook“ su klausimais ir atsakymais sakė politologas, dviejų knygų apie šalies vadovę autorius Lauras Bielinis.

Neskrisk greičiau, nei skrenda tavo angelas sargas

Pagal naujausius skaičiavimus, jei kiekvienas Europos vairuotojas laikytųsi kelių eismo taisyklių,t.y. užsisegtų saugos diržus, neviršytų saugaus greičio ar nesėstų prie vairo girtas – per metus galima būtų išgelbėti 12 tūkst. gyvybių visoje Europoje.
2014-01-09
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų