rutger smith

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rutger smith“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rutger smith“.

V. Alekna turnyre Vokietijoje buvo antras

Sekmadienį Vokietijoje vykusiame pirmajame 2008 metų sezono „Aukso lygos“ lengvaatlečių turnyro etape antrąją vietą disko metimo rungtyje užėmė bei 16 įskaitinių taškų pelnė dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna. Lietuvos disko metiko rezultatas - 69,12 m. Turnyro nugalėtoju su tokiu pačiu rezultatu (69,12 m) tapo Azijos rekordą pasiekęs Ehsanas Hadadi (20 tšk.) iš Irano.
2008-06-02

Virgilijus Alekna švystelėjo diską medalio link

Mūsų disko metikui užteko vieno bandymo, kad patektų į finalą. Kiti lietuvių sportininkai rungtyniauja ne taip optimistiškai: septynkovininkė Austra Skujytė smuktelėjo į vienuoliktąją poziciją, ėjikės užėmė vietas antrajame dešimtuke, o Agnė Eggerth nepateko į pasaulio čempionato 100 m bėgimo pusfinalį.