r. cicilia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „r. cicilia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „r. cicilia“.

Rigino Cicilia: rungtynės su „Celtic“ – tarsi svajonės išsipildymas

Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Rigino Cicilia taip pat nekantriai laukia ketvirtadienio rungtynių su Glazgo „Celtic“. Futbolininkas teigia, kad toks susitikimas yra lyg svajonės išsipildymas. „Prisimenu, kaip, jei neklystu, 2013 metais žiūrėjau jų rungtynes su „Barcelona“ Glazge. „Celtic“ laimėjo 1:0 ar 2:0 prieš Lionelį Messi ir visus tuos žaidėjus. Tai buvo netikėta, – mintimis apie artėjančias rungtynes dalijosi puolėjas. – Dabar mes žaisime su jais. Tai yra lyg svajonės išsipildymas.
2018-08-22

Marijampolėje – smūgis čempionams ir pergalingas Valdo Urbono debiutas

Trečiadienį centrinėse 18-ojo turo A lygos rungtynėse Marijampolėje susitiko čempionės titulą ginanti „Sūduva“ ir naujojo trenerio Valdo Urbono vedinas Vilniaus „Žalgiris“. Mačas baigėsi daugiau nei pusvalandį mažumoje žaidusių vilniečių pergale rezultatu 1:0 (0:0). Favoritų akistata prasidėjo kovingu, bet atsargiu žaidimu. Abi komandos vengė atsiverti ir apnuoginti užnugarį.
2018-06-28

Čempionai namie pranoko „Jonavos“ komandą

Marijampolės „Sūduva“ futbolininkai A lygoje iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Lietuvos čempionate tvirtai pirmaujantys praėjusio sezono nugalėtojai trečiadienio vakarą namie rezultatu 2:0 nugalėjo „Jonavos“ komandą. Šeimininkus šiame mače palaikė ir buvęs ilgametis „Sūduvos“ žaidėjas, gyva šio klubo legenda Tomas Radzinevičius. Jis neabejojo saviškių laimėjimu ir tapo 13-osios sūduviečių pergalės liudininku.
2018-06-20

Tomas Švedkauskas nustelbė gimtojo miesto klubą

„Trakų“ vartininkas Tomas Švedkauskas ir toliau nepraleidžia A lygoje. 12-ojo turo mače išvykoje su titulą ginančia Marijampolės „Sūduva“ vartų sargas sužaidė įspūdingas rungtynes ir padėjo savo komandai iškovoti tašką – 0:0. Per pirmąsias 45 minutes abi komandos daug kovojo aikštės viduryje ir aštrių smūgių į vartų plotą neatliko. Pirmojoje kėlinio pusėje iniciatyva priklausė „Sūduvai“, tačiau vėliau „Trakams“ pavyko perkelti veiksmą į varžovų aikštės pusę.
2018-05-06

Vėl penkis sykius įmušusi „Sūduva“ pergalingą žygį pratęsė ir Jonavoje

Marijampolės „Sūduva“ iškovojo aštuntąją pergalę A lygoje iš eilės, nukeltose XXIII turo rungtynėse nepalikdama šansų „Jonavai“. Dar pirmajame kėlinyje išsprendę visus intrigos klausimus, sūduviškiai trečiajame mače paeiliui pelnė penkis įvarčius – 5:0 (3:0). Turnyro lentelėje išsilyginus žaistų rungtynių skaičiui, „Sūduva“ nuo čempiono Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka dviem taškais, o paskutiniajame IV rato ture būtent šios komandos susitiks tarpusavyje.
2017-10-17

„Sūduvoje“ – 197 cm ūgio puolėjas Rigino Cicilia

Keturias pergales iš eilės A lygoje iškovojusi Marijampolės „Sūduva“ toliau stiprina komandą – prie ekipos prisijungė 197 cm ūgio puolėjas Rigino Cicilia. Iš mažos Kiurasao salos, kuri yra Nyderlandų karalystės dalis, kilęs 23 metų futbolininkas praeitą sezoną praleido Anglijos „League One“ čempionate, kuriame atstovavo „Port Vale“ komandai. Naujasis „Sūduvos“ legionierius jaunystėje žaidė keletoje Olandijos ekipų, taip pat Vokietijoje – Acheno „Alemannia“ klube.