n. djokovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „n. djokovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „n. djokovičius“.

Šiandien – sporto programų diena

Šiandien TV6 ir Go3 siūlo ypač daug sporto – krepšinio gerbėjams „FIBA čempionų lyga“, futbolo sirgaliams – „UEFA čempionų lyga“ ir tenisas. Šiandien 20.20 val. per TV6 FIBA čempionų lygos rungtynės. Vilniaus „Rytas“ – Atėnų „Peristeri“. „Vilniaus „Rytas“ startuoja naujame turnyre, kuris sezonui artėjant buvo pakeisto formato – sutrumpinta grupė. Tai rungtynėms kuria didelę vertę. Laukia svarbi kova žaidžiant namuose – Vilniuje.
2020-10-27

Novako Djokovičiaus nesėkmė: serbas krito „French Open“ ketvirtfinalyje

Novakas Djokovičius patyrė netikėtą nesėkmę. 30-metis serbas prestižinio „French Open“ ketvirtfinalyje 6:7, 3:6, 0:6 pralaimėjo Dominicui Thiemui. „Pastaruosius kelis turnyrus žaidžiau puikiai ir labai apmaudu taip baigti šį, – po nesėkmės kalbėjo N. Djokovičius. – Man neįprasta nelaimėti didelio turnyro aštuonis ar devynis mėnesius. Tačiau tai išgyveno visi geriausi tenisininkai. Gavau iššūkį ir jį priimu.“ N. Djokovičius ATP reitinge užima antrąją vietą, D. Thiemas – septintąją.
2017-06-07

„Australian Open" finale – serbo N. Djokovičiaus triumfas

Melburne vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“), kurio prizų fondą sudaro 24 mln. Australijos dolerių, vyrų vienetų varžybų nugalėtoju tapo trečioji pasaulio raketė 23–ejų metų serbas N. Djokovičiaus. Serbijos tenisininkas finale sekmadienį po 2 val. 39 min. trukusios kovos 6:4, 6:2, 6:3 nugalėjo penktąją pasaulio raketę 23–ejų metų D. Britanijos atstovą Andy Murray. N. Djokovičiaus „Australian Open“ turnyrą laimėjo antrą kartą.