motokorsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „motokorsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „motokorsas“.

Paskutiniame „Cross Country etape“ – tikros purvo vonios

Šeštadienį Klaipėdos rajone, Stirbių kaimo apylinkėse surengtas paskutinis, devintasis Lietuvos cross-country čempionato etapas. Iš viso 12-oje skirtingų klasių startavo 102 motociklininkai ir 7 keturratininkai. Varžybų išvakarėse beveik 7,3 km ilgio trasą paruošęs Antanas Lučinskas net nesitikėjo, kad naktį iš penktadienio į šeštadienį praūžusi rudeninė liūtis privers jį keisti planus.
2021-10-17

Jasikonis pasaulio motokroso čempionate pasiekė vieną geriausių karjeros rezultatų

Sekmadienį Didžiojoje Britanijoje finišavo antrasis pasaulio motokroso čempionato etapas. Elitinėje „MXGP“ klasėje sėkmingai pasirodė Arminas Jasikonis. „Husqvarna“ motociklą vairuojantis 21-erių metų lietuvis antrose sekmadienio lenktynėse pasiekė vieną geriausių karjeros rezultatų ir finišavo ketvirtas. Nuo prizinę, trečiąją vietą užėmusio prancūzo Gautier Paulino („Yamaha“) lietuvį skyrė vos 3,4 sek. Pirmose lenktynėse britų salyne A. Jasikonis užėmė devintą vietą.