moterų imtynės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „moterų imtynės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „moterų imtynės“.

Imtynininkė Giedrė Blekaitytė – Vokietijos „Grand Prix“ turnyro prizininkė

Dormagene vykusiame Vokietijos Grand Prix motenyre trečią vietą užėmė Giedrė Blekaitytė, praneša imtynes.lt Šiaulietė svorio kategorijos iki 60 kilogramų pirmoje imtyje įveikė turnyro šeimininkę Eveliną Neumann (3:0), tačiau vėliau rezultatu 0:4 pralaimėjo būsimai varžybų nugalėtojai Europos čempionei Anastasijai Hučru iš Baltarusijos. Imtyje dėl bronzos Giedrė rezultatu 6:5 pranoko Europos jaunimo čempionę ir pasaulio jaunimo čempionato sidabro medalio laimėtoją Mariją Liulkovą iš Rusijos.
2015-05-25

Danutė Domikaitytė Europos iki 23 metų imtynių čempionate liko be medalio

Walbrzyche (Lenkija) vykstančiame Europos U23 imtynių čempionato moterų imtynių turnyre D.Domikaitytei nepavyko užkopti ant nugalėtojų pakylos. Lemiamoje imtyje dėl bronzos apdovanojimo trenerių Aivaro Kaselio, Andriaus Stočkaus ir Arvydo Krikščiūno auklėtinė pralaimėjo rusei Tatjanai Morozovai.
2015-03-27

Europos U23 imtynių čempionate Danutė Domikaitytė kovos dėl bronzos medalio

Lenkijoje vykstančiame Europos U23 jaunimo imtynių čempionate kovas ant kilimo tęsia moterų imtynių atstovės. Šiandien Walbrzycho „Aqua Zdroj” sporto centre dėl apdovanojimų galynėjosi Giedrė Blekaitytė (60 kg, 10 dalyvių) ir Danutė Domikaitytė (69 kg, 12 dalyvių). Pasaulio ir Europos jaunimo čempionatų prizininkė D.Domikaitytė pirmoje kvalifikacinėje kovoje taškais 4:7 pralaimėjo Annai Schell iš Vokietijos. Sėkmingas debiutas, matomai, įkvėpė vokietę.
2015-03-26

Lietuvos moterų imtynių komanda su sugedusiu autobusu įstrigo Lenkijos laukuose

Lenkijoje tęsiasi Europos U23 imtynių čempionatas. Ketvirtadienį kovas dėl apdovanojimų pradės moterų imtynių turnyro dalyvės. Dar neprasidėjus varžyboms, kukli moterų imtynių delegacija pateko į nepavydėtiną situaciją. Likus kiek daugiau nei 300 kilometrų iki varžybų vietos sugedo komandos autobusas.
2015-03-26

Treneris A. Kaselis: apie medalius svaičioti būtų kvaila

“Viskas vyko pagal numatytą planą”, - teigė iš Suomijoje vykusio Europos imtynių čempionato grįžęs šalies moterų imtynių treneris Aivaras Kaselis. Pasakodamas apie merginų kovas ant kilimo, treneris daug dėmesio skyrė Danutės Domikaitytės startams. „Visų pirma, ji jauniausia čempionato dalyvė. Devyniolikmetė atletė dar šiais ir kitais metais galės dalyvauti jaunimo čempionatuose.
2014-04-08

D. Domikaitytė – tarptautinio imtynių turnyro Latvijoje prizininkė

Rygoje vykusiame Tarptautiniame V.Freidenfeldo moterų imtynių jaunimo turnyre bronzos medalį laimėjo Danutė Domikaitytė. Septynioliktą kartą vykdomame aukščiausios FILA kategorijos moterų imtynių tarptautiniame turnyre dėl apdovanojimų kovojo 87 sportininkės iš vienuolikos šalių. Svorio kategorijoje iki 67 kilogramų Danutė Domikaitytė pirmoje imtyje rezultatu 1:2 pralaimėjo turnyro nugalėtojai Martinai Kuenz iš Austrijos.
2014-03-26

Pajėgiausiai Lietuvos imtynininkei D. Domikaitytei – 30 tūkst. litų parama

Moterų imtynės – jaunas sportas Lietuvoje, tačiau jau dabar turime talentų, artimiausiais metais galinčių pretenduoti į stambių varžybų medalius. Perspektyviausia jų – Danutė Domikaitytė – nuo šiol tvirtą pagrindą. Jos pasirengimui Rio de Žaneiro olimpiadai Vilniaus viešbutis „Air inn“ skyrė 30 tūkst. litų paramą. Jei moterų imtynės prieš dešimtmetį ir keldavo šypseną, tai dabar, kai rodomi tokie rezultatai, niekas jau nebesijuokia.
2014-03-19

Imtynininkė D. Domikaitytė – Lenkijos čempionė

Krasnike (Lenkija) vykusiame atvirame Lenkijos moterų imtynių jaunimo čempionate pirmą vietą iškovojo Danutė Domikaitytė, praneša imtynes.lt. Šiaulių Vijolių vidurinės mokyklos abiturientė svoryje iki 67 kilogramų nepaliko vilčių savo varžovėms iš Lenkijos.