monika rastauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „monika rastauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „monika rastauskaitė“.

Europos dviračių plento čempionate – 22 Lietuvos atstovai

Trečiadienį Herninge (Danija) prasideda Europos dviračių plento čempionatas. Penkias dienas truksiančiose varžybose, kaip ir pernai Prancūzijoje vykusiose pirmenybėse, startuos 22 Lietuvos dviratininkai. Antrą kartą Europos pirmenybėse dalyvaus ne tik jauniai (17-18 metų) ir jaunimas (iki 23 metų), o ir elito grupės atstovai.
2017-08-01

Dviratininkė Miglė Marozaitė Lenkijoje pelnė sidabro medalį

Pruškove (Lenkija) vykusiose dviračių treko varžybose „GP Polska“ (UCI I kategorija) Lietuvos atstovė Miglė Marozaitė iškovojo sidabro medalį. Mūsų šalies dviratininkai keturis kartus užėmė ketvirtąją vietą. M. Marozaitė buvo antra jaunimo (iki 23-ejų metų) sprinto rungtyje (8 dalyvės). Panevėžietė ketvirtfinalyje įveikė lenkę Pauliną Petri, pusfinalyje 2-0 nugalėjo kitą lenkę Julitą Jagodzinską, o finale 0-2 pralaimėjo ukrainietei Olenai Starikovai.
2017-07-03

Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionų titulai – Daivai Tušlaitei ir Ignatui Konovalovui

Savaitgalį Gargžduose ir jų apylinkėse surengto Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį laimėjo Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“), o tarp vyrų pergalę iškovojo Ignatas Konovalovas (FDJ). D. Tušlaitė šalies grupinių lenktynių čempione tapo trečiąjį kartą iš eilės, o I. Konovalovas šios rungties čempiono titulą iškovojo pirmąjį kartą. D. Tušlaitė 123,2 km (7 ratai) nuvažiavo per 3 val. 2 min. 52 sek.
2017-06-25

Dviratininkė Olivija Baleišytė Čekijoje tris kartus kopė ant prizininkų pakylos

Gegužės 3–4 dienomis Prostejove vykusiose Čekijos dviračių sporto federacijos „Grand Prix“ treko varžybose (UCI II kategorija) Lietuvos atstovai iškovojo penkias prizines vietas. Puikiai pasirodė Olivija Baleišytė. Ji laimėjo dvi rungtis, o dar vienoje buvo antra. Pirmą varžybų dieną Olivija nugalėjo daugiakovės varžybose (omniume), kuriose dalyvavo 15-a dviratininkių.