monia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „monia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „monia“.

R. Kurtinaičio auklėtiniai šventė pergalę VTB pirmenybėse

Antrą pergalę iš tiek pat galimų VTB pirmenybėse pasiekė Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda, svečiuose 86:79 (18:16, 28:15, 22:28, 18:20) palaužusi Zgorželeco „Turow“ komandą. Sergejus Monia (8 atk. kam.) nugalėtojams pelnė 17, Kelvinas Riversas - 15, Krešimiras Lončaras ir Vitalijus Fridzonas - po 11 taškų. Pralaimėjusiems Michalas Čylinskis ir Ivanas Zigeranovičius (9/10 dvit., 8 atk. kam.) surinko atitinkamai 23 ir 22 taškus.
2012-10-14

I. Zouroso auklėtiniai palaužė Rusijos rinktinę

Pergalę pasirengimo olimpiados atrankos turnyrui cikle iškovojo buvusio Kauno „Žalgirio“ stratego Iliaso Zouroso vadovaujama Graikijos rinktinė, kuri Kauno sporto halėje 66:63 (12:16, 23:10, 19:18, 12:19) įveikė Rusijos krepšininkus. Nugalėtojams 15 taškų surinko Kostas Kaimakoglou, 14 - Georgios Printezis, 9 - Kostas Vassiliadis. Rusų gretose pasižymėjo Sergejus Monia (11 tšk.) ir Andrejus Kirilenko (9 tšk.
2012-06-16

„Chimki“ gretose lieka ir S. Monia bei Z. Planiničius

Maskvos srities „Chimki“ klubas, kurį treniruoja Rimas Kurtinaitis, jau baigia pasirengimo kitam sezonui darbus. Rusijos vicečempionai dar dvejiems metams pratęsė sutartį su Sergejumi Monia ir vieneriems Zoranu Planiničiumi. 28 metų 202 cm ūgio rusas praėjusiame Europos taurės turnyro sezone aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 25 minutes, rinkdavo 8,1 taško, atkovodavo 5,1 atšokusio kamuolio ir atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.
2012-06-01

S. Monia tritaškiu aidint sirenai rusams išplėšė pirmąją vietą

Įspūdingą pergalę Europos čempionato D grupės rungtynėse iškovojo Rusijos nacionalinė komanda, paskutinėmis sekundėmis 65:64 (16:19, 18:21, 19:15, 12:9) Klaipėdoje palaužusi Slovėnijos rinktinę. Pergalę bei pirmąją vietą grupėje Davido Blatto auklėtiniams lėmė tritaškis aidint finalinei mačo sirenai. Paskutinę akimirką rusus ant kojų pašokdino Sergejaus Monios tolimas metimas. Tuo tarpu Slovėnijos krepšininkai D grupėje liko antroje vietoje.