memfio gruzzlies

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „memfio gruzzlies“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „memfio gruzzlies“.

Fantastiškas Valančiūno šou – karjeros rezultatyvumo rekordas ir pergalingas metimas

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidė Jonas Valančiūnas. Lietuvio atstovaujamas Memfio „Grizzlies“ (29-42) namuose po pratęsimo 126:125 (38:25, 25:28, 34:25, 18:37, 11:10) dramatiškai įveikė Hiustono „Rockets“ (45-27). J. Valančiūnas ant parketo praleido 36 minutes, įmetė 33 taškus (10/17 dvit., 0/2 trit., 13/17 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, penkis sykius suklydo ir dukart prasižengė.