mama vasara

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mama vasara“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mama vasara“.

Didžiausias šalies lietuviškos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“ skelbia dar daugiau žvaigždžių

Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“ šiandien atskleidžia dar daugiau atlikėjų vardų. Jau liepos 20 dieną Raudondvario dvare įvyks kasmetinis garsiausius šalies dainininkus į vieną sceną suburiantis festivalis, kuriame laukia daugiau nei 10 valandų nenutrūkstamos muzikos.
2024-04-25

Savaitgalį Raudondvarį drebins lietuviškos muzikos žvaigždžių desantas

Jau šį šeštadienį Kauno rajone, Raudondvario dvaro teritorijoje įvyks didžiausias lietuviškos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“. Kiekvienais metais išskirtinę muzikinę programą pristatantis renginys šiais metais melomanams pasiūlys net trylika koncertų. Viena scena dalinsis ryškiausios lietuviškos scenos žvaigždės ir susirinkusiai miniai atliks garsiausius savo kūrinius.
2023-07-25

Didžiausias lietuviškos muzikos renginys „M.A.M.A. Londonas“ sugrįžta į Didžiąją Britaniją

Svarbiausius Lietuvos muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ rengianti organizacija renginių skelbia apie šiais metais Londone įvyksiantį renginį. Praėjusiais metais pirmą kartą įvykęs specialus renginys „M.A.M.A. Londonas“ sugrįžta ir jau spalio 21 dieną sudrebins „Indigo at The O2“ koncertų salę. Pasak organizatorių, šių metų renginyje laukia dar daugiau staigmenų ir stiprių muzikinių pasirodymų.
2023-03-14

Festivalis M.A.M.A. vasara skelbia pirmuosius atlikėjus – Raudondvaryje nuo dj nevykeles iki Natalijos Bunkės koncertų

Liepos 29 dieną Raudondvaryje įvyks didžiausias Lietuvos atlikėjų muzikos festivalis – „M.A.M.A. vasara 2023“. Šiais metais festivalis žada būti kaip niekad galingas ir atsinaujinęs. Daugybė valandų muzikos ir ryškiausi Lietuvos atlikėjai susiburs į vieną sceną, surengdami savo koncertus. Šiandien organizatoriai atskleidžia ir pirmuosius vardus, kuriuos susirinkę festivaliautojai išvys festivalio scenoje.
2023-02-15

Festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta: žada nepamirštamą reginį

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus. Organizatoriai džiaugiasi, kad melomanams galės pasiūlyti muzikos ir emocijų kupiną įvykį, kokio pastaruosius metus neturėjome. Rugpjūčio 28 dieną įvyksiantis didžiausias Lietuvos atlikėjų muzikos festivalis žada beveik 10 valandų muzikos.
2021-06-14

Prasidėjo vasaros uždarymo festivalis: publika šėlsta

Paskutinę vasaros dieną vienoje gražiausių Lietuvos vietų vyksiančiame festivalio scenoje koncertus rengia daugybė žvaigždžių. Raudondvaryje vykstančiame festivalyje nustebino itin ilgu atlikėjų sąrašu. Išskirtinius šou savo gerbėjams rengia garsiausi Lietuvos atlikėjai. „Praėjusių metų festivalio startas parodė, kad mūsų šalies atlikėjai yra populiarūs ir jų pasiklausyti nori tikrai daug klausytojų.
2019-08-31
Į viršų