klaudija tvaronavičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klaudija tvaronavičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klaudija tvaronavičiūtė“.

Pergalingas startas: Tvaronavičiūtė pateko į Europos žaidynių tekvondo turnyro ketvirtfinalį

Europos žaidynėse kovas pergalingai pradėjo Lietuvos tekvondo atstovė Klaudija Tvaronavičiūtė. K. Tvaronavičiūtė svorio kategorijos iki 57 kg pirmoje kovoje nugalėjo latvę Melanie Kindl. Nors pirmajame raunde geriau pasirodė latvė (0:4), tačiau Lietuvos atstovė sėkmingiau užbaigė kovą (6:2, 8:4) ir pasiekė pergalę (2:1). Ketvirtfinalis įvyks šeštadienį, 15.00 val.
2023-06-24

Per žingsnį nuo medalio: Tvaronavičiūtę Europos tekvondo čempionate sustabdė favoritė

Mančesteryje (Didžioji Britanija) vykusiame Europos tekvondo čempionate dalyvavusi Klaudija Tvaronavičiūtė sekmadienį kovojo puikiai, bet laimėti medalio nepavyko. Kelią į pusfinalį 22 metų lietuvei užkirto viena pajėgiausių pasaulyje kovotojų turkė Hatice Kubra Ilgun, šventusi pergalę 8:0 (0:0, 2:0, 6:0). H.K.Ilgun vėliau tapo čempionato nugalėtoja. Turkijos superžvaigždė svorio iki 57 kg kategorijos sportininkų reitinge čempionate buvo pirma.
2022-05-23

Klaudija Tvaronavičiūtė Ispanijoje pralaimėjo pasaulio tekvondo čempionei

Alikantė (Ispanija) tris dienas vyko 19-ą kartą surengtas antros kategorijos tekvondo turnyras – „Open Internacional De Espana“. Jaunių ir jaunimo kategorijose Lietuva savo atstovų neturėjo, o tarp suaugusiųjų kovėsi Klaudija Tvaronavičiūtė. Moterų svorio kategorijoje iki 57 kg lietuvė po burtų pateko tiesiai į antrąjį ratą ir jame 2:0 įveikė kanadietę Julie Mam.
2022-04-04

Lietuvei Klaudijai Tvaronavičiūtei – bronza taekvondo turnyre Bulgarijoje

Sekmadienį Bulgarijoje „Sofia Open“ turnyre olimpinio taekvondo kovotoja Klaudija Tvaronavičiūtė iškovojo bronzos medalį. Lietuvė svorio kategorijoje iki 57 kg prieš turnyrą buvo reitinguota penkta. Iš 20 dalyvių ji užėmė 3-iąją vietą.