Kernius Šulinskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Kernius Šulinskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Kernius Šulinskas“.

Ralio kroso varžyboms Vilkyčiuose artėjant: ką sako aritmetiniai skaičiavimai?

Jau sekmadienį, rugpjūčio 6-ą dieną vienintelėje Lietuvoje veikiančioje ralio kroso trasoje – Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyks penktasis, priešpaskutinis Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato etapas. Jame startuos beveik 70 dalyvių.
2023-08-04

Autokrosas į Plungę grįžta su trenksmu: varžybų dalyvių skaičius jau artėja prie 70

Jau artėjantį sekmadienį Plungės pašonėje, Pauošnių kaime esančioje autokroso trasoje bus surengtas jau ketvirtasis Lietuvos automobilių kroso A ir B lygų čempionatų etapas. Tai priešpaskutinės lenktynės šių metų sezone, todėl kova dėl pozicijų ir taškų be jokios abejonės bus bekompromisė. Atmosferą kaitina ir tai, kad jau dabar dalyvių skaičius perkopė šešias dešimtis ir sparčiai artėja prie septyniasdešimt.
2022-09-01

Baltijos šalių ralio kroso meistrų akistatai pasirengęs Paulius Pleskovas: „Vilkyčiuose lengva nebūna“

Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį, 6-7 dienomis Vilkyčių trasos žvyrą ir asfaltą gludins bei Džokerio rato rebusus spręs greičiausi ralio kroso pilotai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Suomijos. Iš viso per dvi renginio dienas tikimasi sulaukti trasoje besivaržančių pusšimčio dalyvių, pasiskirsčiusių į skirtingas klases pagal vairuojamą techniką. Pirmąją varžybų dieną, šeštadienį čia susitiks Lietuvos ir Latvijos ralio kroso sportininkai.
2022-08-01
Į viršų