inga stasiulionytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „inga stasiulionytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „inga stasiulionytė“.

Lengvaatlečiai išsiaiškino, kas vyks į olimpiadą

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, surengtas Kaune, ne vienam sportininkui tapo paskutine galimybe įrodyti savo vertę ir išsikovoti kelialapį į Pekino (Kinija) olimpines žaidynes, rašo pirmadienio "Lietuvos žinios". Ieties metikės Indrė Jakubaitytė ir Inga Stasiulonytė šiandien susikaus per papildomas varžybas. Tada ir paaiškės, kuri iš šių sportininkių su Lietuvos lengvaatlečių rinktine vyks į Pekino olimpines žaidynes.
2008-07-21

I. Stasiulionytė ieties metimo varžybose JAV užėmė antrą vietą

Šeštadienį Arizonos valstijoje (JAV) vykusiose „Tucson Elite Throwers Classic“ lengvosios atletikos metikų varžybose antrą vietą ieties metimo sektoriuje užėmė Inga Stasiulionytė. Lietuvos atletė įrankį nuskraidino 53,28 m ir 6,64 m pralaimėjo nugalėtoja tapusiai amerikietei Danai Pounds.
2008-05-25

Ieties metikės I. Stasiulionytės pergalė lengvaatlečių varžybose JAV

Ieties metikės Ingos Stasiulionytės pergalė lengvaatlečių varžybose JAV Savo antrosiose naujojo sezono lengvaatlečių varžybose JAV ("Mt.SAC Relays") Inga Stasiulionytė numetė ietį 58,67 m bei užėmė pirmąją vietą. "Kansas Relays" turnyre Lorence Austra Skujytė nušoko į tolį nušoko 6,03 m bei užėmė dešimtąją vietą, o 100 m barjeriniame bėgime (14,51 sek.) buvo vienuolikta. "Kansas Relays" varžybų 100 m bėgimo finale nestartavo Agnė Eggerth.
2008-04-21

Lietuvos ieties metikės pergalė JAV

Los Andžele (JAV) vykusiose „Rafer Johnson/Jackie Joyner Kersee Invitational“ tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose moterų ieties metimo rungtį laimėjo Inga Stasiulionytė. Lietuvos lengvaatletės rezultatas - 53,59 m. Amherste (JAV) „UMass Invitational“ varžybose Olga Kondratjeva užėmė antrąją vietą 1500 m bėgime - 4 minutės 38,36 sekundės. 800 m distanciją ji baigė aštunta (2:16,93), o Deividas Šeferis 200 m bėgime buvo trečias (21,84 sek.
2008-04-13

Inga Stasiulionytė - NCAA ieties metimo vicečempionė

Lietuvos lengvaatletė Inga Stasiulionytė penktadienį JAV nacionalinės studentų sporto asociacijos (NCAA) lengvosios atletikos pirmenybėse iškovojo sidabro medalį ieties metimo varžybose. Lietuvos atstovė ietį nuskraidino 52 metrus 26 centimetrus ir nusileido tik ukrainietei Irinai Charun, kuri ietį numetė 61,82 m ir pagerino NCAA rekordą.