įjungti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „įjungti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „įjungti“.

Režisierė Olga Lapina ir scenografė Renata Valčik: apie baimes kalbėti būtina

Pati pirmoji 53-ojo Valstybinio jaunimo teatro sezono premjera – rugsėjo 24 dieną įvyksiantis instaliacijų spektaklis šeimai „Apie baimes“. Netradicinio spektaklio, išsidėsčiusio po įvairias teatro erdves, autorės – režisierė Olga Lapina ir scenografė Renata Valčik. Kūrėjos sutinka, kad pasirinkta baimių tema – labai kontraversiška, o jauni tėvai dažniausiai jos vengia. Tačiau, kaip teigia režisierė Olga Lapina, svarbu suprasti, kad apie baimes kalbėti būtina.
2017-09-13

Ar esate susimąstę, ką reiškia šis simbolis?

Kur benueitumėte, jus visur persekios šis ženklas. Primena siaubo filmo priešistorę? Tačiau nepamirškime, kad šis simbolis yra pats populiariausias XXI amžiaus ženklas. Kiekvieną dieną mes įjungiame arba išjungiame kompiuterį, mobilųjį telefoną, televizorių, mikrobangę, skalbimo mašiną ar bet kurį kitą elektronikos prietaisą ir matai būtent šį simbolį.   Tačiau esame įsitikinę, kad niekada nesate pagalvoję, ką jis reiškia. Ar šio ženklo simbolikoje yra kokia nors simbolika? Pasirodo, yra.
2016-06-18

Filosofė: klausyti muzikos galima ne tik išorinėmis, bet ir vidinėmis ausimis

Agnė Kairiūnaitė, LRT Klasikos laida „Manasis aš“, LRT.lt Muzika ir menas šiais laikais yra nureikšmintas ir praradęs savo pirminį sakralumą. Tuo įsitikinusi Kauno technologijos universiteto filosofė Milda Pauliukaitė. Ji mano, kad šiais laikais dažnas į koncertą eina ne patirti muzikos, o atsipalaiduoti. Filosofės nuomone, norėdami tikrai išgirsti muziką, turime jos klausytis. „Tą, kam atsiveriu, ir gaunu.
2014-12-13

Kaip įveikti nemigą?

Pastaruoju metu labai blogai miegu. Ryte atsikeliu neišsimiegojusi, nors ir nenaktinėju. Negaliu pasakyti, kad patiriu didelį stresą, ir labai dėl ko išgyventi neturiu. Kas dar be streso gali sukelti nemigą? Renata Prieš užmiegant mažėja smegenų aktyvumas, rečiau plaka širdis, kraujyje mažėja hormono kortizolio, didėja melatonino gamyba. Kai kamuoja nemiga, šis mechanizmas sutrinka. To priežasčių gali būti ne viena.
2012-11-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų