fa panevėžys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fa panevėžys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fa panevėžys“.

Prie A lygos čempionų prisijungė buvęs „Barcelona“ klubo auklėtinis

Netrukus naująjį sezoną pradėsiantis „Panevėžio“ futbolo klubas dar labiau papildė saugų grandį. Prie Lietuvos čempionų prisijungė 24-erių Lucas de Vega, su kuriuo pasiektas dvejus metus galiosiantis susitarimas. Brazilijoje gimęs futbolininkas paauglystėje atvyko į Ispaniją ir ilgus metus tobulėjo „Barcelona“ klubo struktūroje. L. de Vega atstovavo jaunimo komandoms bei „Barcelona B“ ekipai, kuri tuo metu varžėsi trečioje pagal pajėgumą Ispanijos lygoje.
2024-02-17

A lygos licencijas gavo 11 klubų

Vasario 5 d. vykusio LFF Licencijavimo komiteto posėdžio metu buvo svarstomas 2024 m. „TOPsport A lygos“ licencijų išdavimo klausimas. Komiteto metu priimti sprendimai išduoti licencijas visiems jų siekusiems klubams.
2024-02-05

„Panevėžys“ prisikvietė Vilniuje žaidusį argentinietį

Lietuvos čempionas futbolo klubas „Panevėžys“ sukirto rankomis su dar vienu tarpsezonio naujoku. Juo tapo puikiai mūsų šalyje užsirekomendavęs saugas Nicolasas Gorobsovas, su kuriuo sudaryta vienerių metų sutartis. 34-erių argentinietis paauglystėje tobulėjo „Vicenza“ klube ir vėliau buvo išpirktas „Torino“ ekipos. Italijos čempionato atstovai saugą skolino „Cesena“, Timišoaros „Politehnica“ ir to paties miesto „Poli“ bei „Nocerina“ komandoms.
2024-01-31

Girdvainio įvartis dramatiškai išplėšė „Kauno Žalgirio“ lygiąsias su čempionais

Atidėtose „Optibet A lygos“ 30-ojo turo rungtynėse „Kauno Žalgiris“ pirmą kartą šiemet atėmė taškus iš čempiono „Panevėžio“. Pakankamai dramatiškai susiklostęs mačas pasibaigė lygiosiomis 1:1 (0:0). Per pirmas 45 minutes svečiai atliko keletą smūgių į vartų plotą – su visais bandymais susitvarkė Deividas Mikelionis. Labiausiai vartininkas sužibėjo, kai atrėmė Jeffrey Sarpongo baudos smūgį. „Kauno Žalgiris“ turėjo puikią progą išsiveržti į priekį 44-ąją minutę.
2023-10-25

Sukurta istorija: „Panevėžio“ futbolininkai užsitikrino Lietuvos čempionų titulą

FA „Panevėžiui“ iki A lygos sezono pabaigos dar liko keletas rungtynių, tačiau švęsti galima jau šiandien. Lygiosiomis 0:0 su Kauno rajono „Hegelmann“ sužaidę panevėžiečiai užsitikrino Lietuvos čempionų vardą.  Šį titulą Gino Lettieri treniruojamas klubas iškovojo pirmą kartą istorijoje. Prieš tai trejus metus iš eilės čempionais tapo Vilniaus „Žalgiris“ futbolininkai.  Kaune vykusiose rungtynėse FA „Panevėžys“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Kauno rajono klubu.
2023-10-21

Lettieri trečią kartą tapo geriausiu mėnesio treneriu

Rugsėjo mėnuo „Optibet A lygoje“ čempionato lyderiui „Panevėžiui“ taip pat susiklostė nepriekaištingai. Vos vieną pralaimėjimą šiame sezone patyrę panevėžiečiai yra visiškai netoli istorinio titulo, o strategas Gino Lettieri, suskaičiavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos balsus, tapo geriausiu rugsėjo mėnesio treneriu. Tokio pat įvertinimo 56-erių italas buvo sulaukęs kovą ir birželį.
2023-10-19

Vis labiau įsitvirtina pirmoje vietoje – „Panevėžys“ įrodė pranašumą Marijampolėje

Po rinktinių pertraukos į „Optibet A lygos“ kovas sėkmingai sugrįžo čempionato lyderis „Panevėžys“. Atkeltose 22-ojo turo rungtynėse Aukštaitijos sostinės komanda rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“. Pirmame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko sukurti pavojingų epizodų. Svečiai pasižymėjo tolimais smūgiais, marijampoliečių gretose gana aktyvus buvo Oyinlola Kayode.
2023-09-16

A lygos turo apžvalga: lyderis klupo, konkurentai priartėjo

„Optibet A lygos“ 15-ajame ture pirmą pralaimėjimą šiame sezone patyrė pirmaujantis „Panevėžys“. Atsigavo. Antrąją pergalę paeiliui iškovojusi Marijampolės „Sūduva“ „Optibet A lygos“ turnyro lentelėje priartėjo prie aukštesnes pozicijas užimančių komandų.