Draiveris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Draiveris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Draiveris“.

Nuo spalio keičiasi vairavimo egzaminas: ši priemonė gali padėti lengviau išlaikyti

Nuo spalio 1-osios būsimieji lengvųjų automobilių vairuotojai egzamino metu susidurs su nauja užduotimi. Jie dalį egzamino vairuoti turės vadovaudamiesi navigacijos, o ne egzaminuotojo nurodymais. „Regitra“ būsimuosius vairuotojus ramina, kad neįvykdžius navigacijos nurodymų ar juos pamiršus nieko blogo nenutiks, o vairavimo ekspertai dalinasi, kaip naują užduotį paversti egzamino palengvinimu. Nuo spalio 1-osios „Regitroje“ B kategorijos egzaminuose atsiranda naujovė.

Keisčiausi įmonių pavadinimų herojai – teroristai ir diktatoriai

„Kanapių augintojų asociacija“, „Koba“ „Osama“, FSOFT, „Fomersis“ – įmonių pavadinimai, kurie niekada nelaimės gražiausio lietuviško įmonės pavadinimo vardo. Daugeliui jie kelia juoką, tačiau įmonių vadovai mano, kad taip bus labiau pastebimi. Dauguma pavadinimų – keisti Vaikštinėjant senamiesčiu, važiuojant taksi ar keliaujant automobiliu namo, mus mieste lydi įvairios iškabos bei pavadinimai. Neretai keisti ir nesuprantami.
2012-09-25
Į viršų